Jakiś tam kolejny mój film
Odpowiedz
Fajny, bo ma klimacik, ale mogłeś nie używać tych light rays :P
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Mnie osobiście ten filmik sie bardzo podobał. Świetny klimat. Muzyka. Ogólnie cudo.
Odpowiedz
Oglądając to przypomniał mi się polski serial "Wiedźmin", muzyka buduje podobny klimat.
Odpowiedz
wreszcie co innego niz jakies drifty albo latanie motorkach w gta! ;))
bdb muzyka ktora wytworzyla jakis klima wokol tej pracy i mimo ze czasem bylo zwyczajnie za ciemno to i tak dzieki za cos nowego, orginalnego i nie zawalonego efektami :) pozdrawiam :)
Odpowiedz
a mi się w ogóle nie podoba, :\
Odpowiedz
Podaj powód dlaczego Ci się nie podoba, dzięki temu autor będzie wiedział co poprawić.
Odpowiedz
Dzięki za pozytywne komentarze. Szczerze mówiąc jest to mój pierwszy film, który mi się podobał. Prawie idealnie wyszedł z mojego założenia, gdyż kolega nie ma nadal statywu i nadal trzęsie łapami jak przestraszony. Dzięki za wszystkie rady i ten ambitny post-spam, który nic nie wniósł do tematu. Mam nadzieję, że zawiedzionych uszczęśliwię przy następnym filmie.
Odpowiedz
fakt fakt, moja wina napisać coś trzeba :)

ten klimat dla mnie mało klimatyczny, efekty za bardzo uwypuklone, o kolorystyce nie wspomne. Oczywiscie nie oznacza, że filmik jest jakąś tragedią, źle nie jest, ale odrobina krytyki nie zaszkodzi :)
Odpowiedz