O fotoszopowaniu

Co prawda dotyczy fotografii, ale filmu to w głównej mierze też dotyczy. Warto sobie to uświadomić (ja sam również :) ), szczególnie to co mówi pod koniec.

Tak jakbym efixa słuchał :D
Odpowiedz
No toś mi stary komplement walnął. Czyli nie jestem taki najgorszy jak mówią? :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Buahahahahahahahahaha, Bunch, już jak nawet YouTube tobie takie coś robi, to naprawdę, serio bym wziął ten sprzet pod pachę i poszedł do jakiegoś egzorcysty. Może skropi wodą święconą Was obu... :)

[edit] - Bunch zdążył usunąć wpis :)

Odpowiedz
A co mu tam zaś nie działało? :D
Odpowiedz
Jutub sie zacinał, film cofał do któregoś momentu jakieś cuda sie działy... :)

Odpowiedz
Wpis usunąłem bo później zadziałało. No to nie było sensu śmiecić i trzymać takiego wpisu. A zbulwersowałem się bo chciałem obejrzeć ten filmik a nie mogłem na 3-ch przeglądarkach.

I to nie jest tak, że "do egzorcysty". Tylko najwidoczniej: No habrá paz para los malvados
Odpowiedz
Akurat takie problemy z YT ja też mam. Czasem nie mogę przewinąć do któregoś momentu bo automatycznie mnie cofa do tego w którym był. A jak już przewinę to on zaczyna od nowa się buforować.

A specjalnie przerzuciłem się na html5, bo z tego co pamiętam przedtem też mi coś przeszkadzało wcześniej.
Odpowiedz
O działaniu jutjuba szkoda się rozwodzić, bo już gorzej nie może być.
Odpowiedz
Gdzieś czytałem, że to nie ich wina, bo oni mają potężne serwery, to nasze łącza nie wytrzymują. Taa...

Jakoś inne serwisy działają bez najmniejszych zarzutów, a filmów na takim gigancie czasem nie da się oglądać.
Odpowiedz
Ja akurat nie ma problemów z YT w większości przypadków, ale ostatnio gdzieś czytałem, że w związku z tym, że większość ruchu na sieci generuje YT i google, to providerzy chcą od nich kasę, bo nic z tego nie mają. I przycinają łącza.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości