Płynne renderowanie
Witam .

Mógłby ktoś pomóc w uzyskaniu oto takiej "płynności" jak na niżej wymienionych filmach ?
Chcę nagrać coś z jakiejś gierki i "płynnie" to zrenderować
Oto filmy które są strasznie płynne

Prosze o pomoc :) Bardzo bym chciał uzyskać tak płynny obraz , mój sprzęt może bez problemów nagrywać w 60 fps
Odpowiedz
Co to za problem. Masz dobry sprzęt, to do dzieła. Ustawiasz w programie do nagrywania limit klatek na 60, w grze, którą chcesz nagrywać też. Mówisz, że masz dobry sprzęt to nie powinno poniżej tego spadać, ważne, aby te 60FPS się równo trzymało, bez żadnych spadków do 30, 40 itd. Potem wrzucasz klipy do Vegasa, można lekko przyśpieszyć, ale naprawdę lekko, może o 5%, i wyrenderować też do 60 klatek.
Ludzkie oko, może i nie widzi większej różnicy pomiędzy np. 25, a 60 klatek, przynajmniej tak słyszałem, ale moich testów, wyszło, że jako taką płynność da się dostrzec.
Odpowiedz
A wszystko i tak o kant dupy rozbić bo YT i tak to przekonwertuje do 30...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Zapomniałem dodać , że te filmy które zrenderuje , chcę wrzucić na youtube , a tam film sam przekonwertuje sie do 30fps

Jeżeli chodzi o fps , spadków nie mam , ciągle 60 bez spadków i w programie do nagrywania ustawione na 60 fps lock
Odpowiedz
(08-09-2013, 0:52)efix napisał(a):  A wszystko i tak o kant dupy rozbić bo YT i tak to przekonwertuje do 30...

Teoretycznie tak, przekonwertuje do 30, ale płynność będzie się dało zauważyć. Nie mam pojęcia od czego to zależy, ale ważne, że praktycznie działa.
Odpowiedz
Odświeżam
Odpowiedz
Dalej chcesz? Bo jak tak to ci mogę powiedzieć jak zrobić nawet 2x lepszą c;
Odpowiedz
(04-21-2014, 19:22)MarcinX1337 napisał(a):  Dalej chcesz? Bo jak tak to ci mogę powiedzieć jak zrobić nawet 2x lepszą c;

Siema mógłbyś napisać jak uzyskać taką płynność?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości