Konwertowanie plikow nagranych Frapsem
Witam. Jakim programem (zeby nie uszkodzil jakosci ) najlepiej konwertowac pliki nagrane frapsem. Pliki maja rozszerzenie .avi a ja potrzebuje .wvm zeby moj SV Pro 9 dobrze czytal filmik ;p

dziekuje
Odpowiedz
Tutaj masz jeden ze sposobów.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Czy jakiś modernator mógłby w końcu usuwać lub zamykać te powtarzające się tematy? To już jest oburzające. Codziennie te same pytania...
Odpowiedz
Nie mam tyle czasu, aby siedzieć ciągle na forum. Jestem raczej rano, potem gdzieś w środku dnia, a potem pod wieczór wchodzę. mamy kilku modów, ale czasami mam wrażenie, że wolą pisać w offtopicu niż się przyłożyć bardziej do forum...
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
To widzę jak modowie się angażują w ład na forum ;P
Odpowiedz
Widzialem to. Ale nie bede wrzucac 200 Gb (bo tyle bedzie zajmowac jakos movie z frapsa) do sony vegas ? jakis programik potrzebuje inny ktory skonwertuje pliki i dopiero do sony vegas. sam konwenter
Odpowiedz
Może Virtual dub + kodek lagarith? Niedawno montowałem film 20 minutowy i w Vegasie pracowałem z 250Gb nieskompresowanym plikiem - nie było większych problemów :) (oczywiście do takich prac RAID jest niezbędny). WMV nie polecam.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Chyba po to się nagrywa, żeby to obrobić w SV, co nie? Konwertowanie przed wrzuceniem do Sony to czysta głupota. Po co tracić jakość?
Odpowiedz
hmm. Bo mam taki problem ze jak wrzucam do Sony Vegas inny format niz WMV to obraz jest taki pixelowaty i w ogole. Nic nie widac. A na wvm wsyztsko gra. A slyszalem ze sa takie konwentery AVI ---> WMV (bez psucia jakosci a duzo pomniejsza wage)
Odpowiedz
Ale ty ten pixelowaty obraz widzisz w podglądzie, czy po zrenderowaniu?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości