Błąd Programu? Nie zapisuje ustawień?
Witam, nie do końca wiem jak to wyjaśnić, ale program tak jakby nie zapisuje moich ustawień.

Robię pewien filmik, w którym wykorzystuje Sony title & text, z użyciem animacji na location i scale, ponieważ robię taki efekt, że z rąk wychodzą mi napisy powoli się powiększają, aż są na cały ekran. Synchronizacje oczywiscie mam włączoną. I wszystko by było ok, bo mogę zrobić to co chcę, ale gdy zapisuje projekt i wyłączam a potem włączam znowu, znikają ustawienia animacji, zostają ustawienia koloru, itp ale sama animacja praktycznie znika, i co najdziwniejsze, sęk w tym, ze ustawienia animacji jakieś tam pozostały ale kompletnie inne niż te co ja zrobiłem, rozjechały się te kropki w tym okienku animacji.

[Obrazek: qpt3jlrdma4y_t.jpg]

Ktoś wie co zrobić aby to się nie rozjeżdzało aby po zapisie i ponownym otworzeniu było tak jak ustalę?

Proszę o szybką odpowiedź, albo odpowiedź, że nie wiecie, bo ucieka mi czas a filmik muszę skończyć na poniedziałek i mam dużo pracy. Z góry dziękuję
Odpowiedz
No wielkie dzięki ludzie, że ktoś chce pomóc.
Odpowiedz
Jak mnie wkurwiają tacy kolesie. Jak Ci się tak spieszy, to zadzwoń do supportu Sony, jest czynny 24 godziny na dobę z tego co pamiętam.

Z tego co pamiętam ktoś już opisywał taki problem, to jest błąd Vegasa. Chyba.
Zakładając, że czegoś nie skopałeś lub nie jest to problem z nazwijmy to, wersją Vegasa.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Czekałem do następnego dnia na jakąkolwiek odpowiedź, a jest tu masa ludzi znających się na tym programie. Nie jest to wielki problem odpowiedzieć na krótkie pytanie, 10 sekund i gotowe, nie opisuje sprawy na godziny. Ja na każdym kroku staram się pomagać w tym w czym się znam i nie robię z tego wielkiego ALE. A już nei raz było tak, że po raz setny odpowiadałem, na ten sam problem. Więc wyluzuj, bo nie ty jeden pomagasz dziesiątkom osób.

PS: Dziękuję za odpowiedź i nie nie skopałem nic, teraz przynajmniej wiem, że muszę zrobić wszystko co chce, a te napisy zostawic na koniec i zrobic je za jednym zamachem i od razu renderować.
Odpowiedz