Sarius "Elita"
Klip:
Odpowiedz
R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-A R-O-B-O-T-A!!! Super!
Napisz coś więcej, jak długo trwała animacja, kto to sfinansował :) - na zgniłym Zachodzie tego rodzaju klip to kupa kasy.
Naprawdę szacun i w ogóle.
Narzekania na hiphop sobie daruję. ;)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
To jest tytaniczna praca. Podziwiam. Robicie coś niesamowitego. Efekt końcowy jest doskonały. Gratuluje
Odpowiedz
pewnie asfalt zapłacił. dość duży projekt. dziwne, że go tutaj udostępniasz
Odpowiedz
A czemu miałby nie udostępnić? Skoro jego praca?

Odpowiedz
materiał trafi i tak do sporej grupy osób(pewnie około 50 tyś.), osoby tuaj na forum nie są zbyt aktywne. oczywiście jest to jego praca i może ją udostępniać tam gdzie chce. po prostu dzielenie się nią na małym forum z którym nie jest zbytnio związany(a może właśnie tutaj się mylę) wydaję mi się dziwne. nie znaczy to, że mam coś do zarzucenia quagmire czy też, że potępiam takie zachowanie :p

co do samego filmu- sympatyczna praca, fajnie zrealizowana.
Odpowiedz
Quamire udziela się na różnych forach filmowych z tego co pamiętam, wiec dlaczego by nie u nas? Zawsze warto wymienić uwagi, a poza tym w im wiecej miejscach jesteś, tym wiecej o toboe w googlach :)

Odpowiedz
no, no niech się reklamują jak najbardziej, szczególnie, że odwalili dobrą robotę. tak przy okazji fajnie, że są wytwórnie w Polsce, które zamawiają tego typu produkcje i starają się zaprezentować materiał(muzyczny) za pomocą filmu w inny sposób niż wcześniej.
Odpowiedz
Ja jestem pod wrażeniem - jak Maciek udostępnił ten klip na "twarzoksiążce" to przez moment myślałem, że jest to film spod dłuta innego znanego na forum K!A użytkownika. Powtórzę mniej więcej to co już pisałem - brawa należą się za technikę, wykonanie, fabułę, no i za to, że nie posiłkowaliście się tym, co ostatnio króluje w teledyskach HH - nachalny lans wykonawców i nakładanie efektu film clutter ;)
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Dzięki bardzo za komentarze.
Praca zajęła około dwóch miesięcy od rana do nocy.
Canon 5dm2 + obiektywy świecone Parami.
Pieniążki się pojawiły ale nie az takie jak by mozna sobie wyobrazic.
Jak na pracę trzech osób niewystarczające ale dopiero startujemy takze moze pozniej sobie odbijemy. :-)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości