Prośba o ocenę montażu

Jest to film w całości zmontowany za pomocą Sony Vegas Pro 12.0. Wykonana korekcja kolorów, momentami zmiana tempa za pomocą narzędzia Velocity i wiele innych. Mile widziane uwagi i sugestie.
Odpowiedz
Całkiem fajnie :) Mi przynajmniej wydało sie trochę chaotyczny czasami ale to moje subiektywne zdanie
Odpowiedz
Mi się bardzo podoba. Tego typu właśnie videoarty chciałbym tworzyć.
A tak w ogóle to co ma ten film przedstawiać? Być jako prezentacja swoich możliwości zdjęciowych czy może stanowić całość jako video-art? Jaki przekaz?
Odpowiedz
Bardzo dziękuję za opinie :)

Jest to typowa sklejka materiałów które nagrałem do tej pory. Powybierane zostały najlepsze ujęcia, dobrana muzyka i ostatecznie czas spędzony nad montażem, tak, aby wszystko wyglądało jak najlepiej. Jeszcze raz bardzo dziękuję za obejrzenie. Jeśli ktoś doszukałby się jakichkolwiek technicznych niedoskonałości, proszę śmiało pisać, bardzo zależy mi aby doskonalić warsztat.
Wiem, że montaż może wydać się chaotyczny - myślę, że wynika to trochę z natury tego typu filmu - jest to klasyczna "pokazówka", zatem ciężko układać tu jakiś scenariusz i historię, tudzież doszukiwać się jakiejś spójnej całości, bardziej chodzi o formę niż o treść :)
Odpowiedz
a można wiedzieć jakim modelem kamery został zrealizowany ten film i jak dłiugo trwał jego montaż w SV ?
Odpowiedz
Jasne, część materiału zarejestrowano Sony FS700, reszta dość banalnie, bo Canon 5D MK2 + szkła 24-105L oraz 24-70L i jakieśtam "stałki" 50mm, nie pamiętam jakiej firmy ale nie były to Canony.
Zastanawiam się właśnie ile zajął montaż i im dłużej się zastanawiam, tym trudniej mi oszacować :D Myślę że było to coś w granicach 20-30 godzin
Odpowiedz