Wybuch głowy

Jak zrobić coś takiego?
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć krok po kroku ??
Z góry dzięki!
Odpowiedz
http://sonyvegas.info/Temat-Wybuch-glowy...uczna-krew
tak a propos wystrczy poszukać
Odpowiedz
w sony vegas raczej tego nie zrobisz. można by ewentualnie wyciąć gościa i wkleić go w tło, w tym przypadku ścianę. następnie w momentu wystrzału wejść w ustawienia wycinania i uciąć gościowi głowę. potrzebowałbyś również teksturę ludzkich wnętrzności i rozbryźniętej krwi. niestety obawiam się że nie wyglądałoby to tak profesjonalnie jak w załączonym filmiku ;/
Odpowiedz
Jak nie zrobisz, jak kolega wyżej podał link?

Fakt - vegas nie jest najlepszym narzędziem do tego typu pierdół... ale faktem jest, że się da.
Odpowiedz
(07-19-2013, 17:29)NarutekPL napisał(a):  niestety obawiam się że nie wyglądałoby to tak profesjonalnie jak w załączonym filmiku ;/

Jak to mówił mój wykładowca.. "obśmiałem się jak norka". Te video nawet nie jest w małym stopniu dobre. Sztuczne i tandetne. A ta plama krwi... ciekawie porusza się na ścianie.
Odpowiedz
pisząc "profesjonalnie" chodziło mi bardziej o różnicę między wykonaniami w vegasie a programem użytym w filmiku. być może źle się wyraziłem, a plama krwi rzeczywiście biega po ścianie. nie zmienia to jednak faktu, że (według mnie) w vegasie ciężko byłoby o choćby delikatnie lepszy efekt
Odpowiedz