Vegas 11 nie chce sie wlaczyc
Mam problem. Mam kupionego Vegasa wszystko ladnie pieknie. Wczoraj nie chcial sie wlaczyc ;/ Nie piszcie ze mam kupic 12 bo kasy nie mam. W zalaczniku screen z problemem

Ludzie. serio nikt ?

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Ogólnie rzecz biorąc to jak włączysz TVN albo Polsat, to tam od której godziny siedzą wróżki i wróże. Zadzwoń, może oni z tej informacji coś wywnioskują i pomogą.
Skoro działał a teraz nie chce, to znaczy, że:
- coś zmieniałeś w systemie i pogrzebałeś, jakies nowe sterowniki itp.
- masz problemy z dyskiem i trafiło akurat w Vegasa lub biblioteki od .NET
Może zaczniesz od przeinstalowania zarówno Vegasa jak i dotNeta?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
szkoda, że nie pokazałeś szczegółów błędu...
Odpowiedz
(07-01-2013, 14:39)mateuszszar napisał(a):  szkoda, że nie pokazałeś szczegółów błędu...
Pokazalem to co widac na screenie
Odpowiedz
Dlatego piszę, że pokazałeś ' bez szczegółów'.
Widzisz na swoim screenie takie pole do zaptaszkowania? Trza było kliknąć - a wówczas w oknie które u Ciebie jest puste - pojawił by się szczegółowy opis błędu - który plik jest odpowiedzialny za błąd...
Odpowiedz
(07-02-2013, 10:23)mateuszszar napisał(a):  Trza było kliknąć - a wówczas w oknie które u Ciebie jest puste - pojawił by się szczegółowy opis błędu - który plik jest odpowiedzialny za błąd...

mam podobny problem, lecz program wyłącza mi się w czasie pracy. błąd jest nieznośny, a szczegóły błędu nie są podane. jest tam tylko jakiś bełkot że program nie odpowiada...
Odpowiedz
(07-19-2013, 17:34)NarutekPL napisał(a):  mam podobny problem, lecz program wyłącza mi się w czasie pracy. błąd jest nieznośny, a szczegóły błędu nie są podane. jest tam tylko jakiś bełkot że program nie odpowiada...

1. A możesz skopiować ten "bełkot"?
2. Próbowałeś przywrócić domyślne ustawienia Vegasa (uruchamianie z wciśniętym Shift+Ctrl?
3. Program nie odpowiada przy normalnym włączaniu, czy przy otwieraniu sesji?

Ps. Konfiguracja komputera oraz wersje (zarówno systemu operacyjnego jak i Vegasa) - mile widziana. Również opis kondycji komputera... Bez tych informacji możemy jedynie zgadywać.
Odpowiedz