Parę efektów uzyskanych w SV.
Witam.
Jestem nowy na forum. Znalazłem je kilka dni temu, jak szukałem różnych poradników do Sony Vegasa. Pracuję na wersji Pro 8, średnio od kwietnia, ale dokładnie nie pamiętam. Niecały miesiąc temu kupiłem aparat, niedawno zacząłem się zabawiać nagrywaniem różnych krótkich scenek, bawić się głównie w efekty specjalne. Prędzej pracowałem na programach takich jak Camtasia, czy Power Director.
Ogółem moją działalność z filmami rozpocząłem rok temu w wakacje, kiedy to zacząłem nagrywać machinimy na youtube. Jeśli ktoś nie wiem co to jest, niestety dokładnej definicji nie podam, bo nikomu nie chciałoby się tego czytać (tak bym się mógł rozpisać), ale powiem w skrócie, że jest to film z gry, ale nie żaden gameplay itp. jest to film fabularny, z scenariuszem, ujęciami kamer, montażem, dubbingiem itd. Najzwyczajniejszy film, tylko stworzony na silniku gry.
Przybyłem na to forum, aby się dokształcać w 'sprawach filmowych', ale żeby również pochwalić się moimi produkcjami. Wstawię wam kilka moich filmów, np. test z greenscreenem, czy sklonowaniem samego siebie, ale również dodam wam moją najnowszą machinimę. Filmy z efektami, możecie spokojnie uznać na testowe, więc patrzcie z przymrużeniem oka np. na błędy w greenscreenie, czy dziwne cienie przy klonowaniu.

"Ania na pustyni" - moja kuzynka nagrana na greenscreenie zrobionym z jednej kartki A1, czyli bardzo małym, dodatkowo przy słabym świetle.

"Donów dwóch" - test maskowania, nagrałem siebie w dwóch pozycjach na tym samym klipie, potem wymaskowałem.

"TheHunter machinima - Niedźwiedź Grylaż" - moja najnowsza oficjalna produkcja typu machinima.

Wszystkich serdecznie pozdrawiam, mam nadzieję, że zostanę miło tutaj przyjęty! :)
Odpowiedz