Vegas nie pozwala mi renderować
[Obrazek: C63ZFkT.png]

Vegas nie pozwala mi wyrenderować pliku. Akurat duże neiskompresowane AVI renderuję. Dlaczego nie mogę tego zrobić? I gdzie niby kazałem programowi nie renderować tak dużych plików? Miejsca na dysku aż za dość.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Ale tam nie ma ani słowa, że Vegas Ci nie pozwala, tylko, że format który wybrałeś ma ograniczenia.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Ale jak dobrze sięgam pamięcią to nie jeden raz renderowałem "sklejki" dla siebie z neiskompresowanego AVI. Prawda? Prawda. To dlaczego tym razem akurat nie mogę 30 sekund na nieskompresowanym AVI wyrenderować? Gdzie tu jakieś ograniczenie? Dysk na systemie plików NTFS więc brak tutal problematyki 3,99 GB jako maksymalny rozmiar jednego pliku. Nie rozumiem.
Odpowiedz
Jakiekolwiek gdybanie i standardowe rozwiązania jeśli chodzi o Twój komputer mija się z celem. :)
Biorąc pod uwagę nazwę pliku - pewnie jakaś kara boska albo co :) :) :) :) :)

Odpowiedz
Kara boska... No właśnie to do bloga video w którym komentuję ten filmik:

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&e...2450,d.Yms

A wracając... to nie ma opcji w Vegasie gdzie wybieram sobie maksymalny rozmiar danego pliku? Wiem, że odnośnie plików audio takie coś do zaptaszkowania jest, ale odnośnie video się nie spotkałem.
Odpowiedz
A na dole co masz przy avi - opendml?
No ciekawe, jak skomentujesz, ciekawe. Ogólnie to trochę taka musztarda po obiedzie, nie uważasz? Teraz na topie są tańczące obrazy. :)

Odpowiedz
Wiem, że musztarda po obiedzie ale i też jakiś materiał do skomentowania (w końcu). W odcinku chcę pogadać o kilku sprawach więc trochę czasu schodzi aż się całe nagra, sklei, zmontuje.

O tych obrazach nie słyszałem do dziś. Teraz wiem - Harlem shake ze świętymi obrazami :)
Ciekawy ktoś miał pomysł :)

I nie, mam to odznaczone: http://prntscr.com/1cewzp
Odpowiedz
No to może byś zaznaczył?

A z obrazami - ludzie robią polewkę i wygląda to śmiesznie, fakt, ale jest to element jakiejś lokalnej tradycji, ja takie rzeczy szanuję.

Odpowiedz

Genialne :)
Odpowiedz