Problem! Sony Vegas PRO 9 i 10
Witajcie.
Mam problem..Ostatnio jak instalowałem Sony Vegas Pro 11 na Win 7 nie było żadnych problemów ale niestety musiałem się przesiąść na Win XP. Jak wiadomo SV 11 działa tylko na 7 więc postanowiłem tak jak kiedyś pobrać SV Pro 9. Zadowolony odpaliłem przeszedłem do instalacji ale pojawił się problem z zainstalowaniem Net Frameworka 3.0 przez instalacje..Postanowiłem zainstalować go ręcznie ponieważ przez instalatora SV 9 jakoś sie to nie ruszało..I tutaj występuje Problem
Net Framework pobiera się do 3MB i dochodzi do 5 próby pobierania..Po czym się wyłącza bo niby nie ma internetu a internet jest no bo przecież przeglądam internet , to forum oraz facebooka.
==
Postanowiłem odpuścić SV9 i pobrać SV10.Tak więc to uczyniłem ucieszony wybieram sobie folder gdzie mam to zainstalować lecz znowu pojawia się problem z Net Frameworkiem 3! Wyskakują mi 4 pliki które SV musi pobrać:NET Framework i 3 inne..Po kliknieciu INSTALL wyskakuje mi okienko z pobieraniem Net Frameworka 3 i zaraz error "Download failed..Please make sure you are connected to the Internet and try again."
Zapore mam wyłączoną..Prosze pomóżcie bo normalnie mi ręce opadają..Tak mam od 2 dni
Odpowiedz
dobra kurwa nikt tego nie czyta
Odpowiedz
Ja przeczytałem, ale trudno pomóc na odległość... skoro nie możesz poprawnie zainstalować NetFramework... to Vegas Ci nie pójdzie - ponieważ w wymaganiach programu jest wyraźnie napisane...

A problem z NetFrameworkiem - to powinieneś poszukać w odpowiednich forach, dotyczących systemu itd.
Odpowiedz
Ale po co majster kurwami rzucasz? Bo od ręki nikt nie odpowiedział? Płatny support czy co?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Facet zapewne cierpi na nadczynność tarczycy dlatego taki nerwowy a więc czeka go podcięcie gardła a potem niech zainstaluje sobie NET Framework2 i dopiero trójkę innaczej nie da rady
Odpowiedz
I jak? Jakieś postępy?
Odpowiedz