Szykują się zmiany.
Tak jak w temacie. Ostatnio odezwała się do mnie bardzo miła Pani z Sony Creative Software i chciała nawiązać z naszym forum współpracę. Oczywiście wyraziłem zgodę.

Miałem ostatnio dość dużo na głowie, teraz sesje, itd., etc. i jakieś inne itp. Po sesji zamierzam zabrać się w końcu za forum. Bo teraz raczej mało spędzam na nim czas. Odwiedzę kilka razy dziennie, odpowiem na pytania, ale to by było na tyle. Chodzi mi o to, że zacznę dodawać coraz to nowe tutoriale, może powstanie jakiś dział FAQ dla totalnie początkujących :) Bo ostatnio mamy dość sporo takich osób.

W wielkim skrócie, szykujcie się niedługo na zmiany. Jakie, dowiedzie się w swoim czasie :)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
W takim przypadku pozostawienie pewnych postów z linkami do "polepszaczy" będzie delikatnie ujmując "faux-pas" ;) Tak czy inaczej miło, że ktoś z Sony się interesuje :)
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Myślałem sobie żeby zrobić jeszcze jeden dział - dla początkujących gdzie tylko nowi userzy mogli zakładać tematy(ci tamci do 10 postów) tak aby w tej normalnej pomocy były zakładane "normale" pytania.

A co do @topic fajnie że Sony się interesuje :D
Odpowiedz
Może sam stworze takie FAQ dla początkujących? Dość dobrze orientuje się w SV, wiem co było dla mnei trudne na początku, a w dodatku dużo siedzę na forum. Co wy na to?
Odpowiedz
No wreszcie ktoś z "zewnątrz" się zainteresował forum, no i dobrze! A co do tych początkujących to dobry pomysł bo to już staje się denerwujące jak ktoś pisze kolejnego posta o czymś co już było wielokrotnie poruszane na forum...
Odpowiedz
To layout mamy za sobą :)
Odpowiedz
No, no, no. O wiele lepszy od poprzedniego. Teraz logo ;)
Odpowiedz
Całkiem przyjemnie wygląda ta skórka, bardzo schludna. Sam robiłeś?
Odpowiedz
Szablon MyBB Mod v2, który lekko zmodyfikowałem na potrzeby forum.
Odpowiedz
Fajny ten nowy them.

@off 100post w tym pod-forum.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości