Problem z wtyczką NewBlu Titler EX
Jak wyżej mam problem z tą wtyczką.
System świerzo zainstalowany Winows 8 64 bit na dysku SSD - działa bez zarzutu. Wczoraj dostałem kody do zakupionego pakietu Sony Vegas Movie Studio Platinium Suite 12. Wszystko zainstalowałem. Aktualizacja sytemu zrobiona, sterowniki grafiki najnowsze (Gigabyte Radeon Hd 6770) z AMD, ram 8 GB, płyta główna Gigabyte.

Gdy chcę uruchomić pod wegasem wtyczkę NewBlu Titler EX wyskakuje błąd - w załącziku zrzut - i program Vegas przestaje działać i tylko z tym pluginem mam problem, nawet nie mogę go przetestować jak działa.
Proszę o pomoc może też ktoś miał ten problem.
Pozdrawiam, Piotr

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Zaktualizowałeś także Vegasa oraz wtyczkę? Spróbuj wyłączyć w opcjach akcelerację GPU.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
akcelerację GPU mam wyłączona, soft najnowszy bo w piątek kupiłem komplet / upgrade ale to bez znaczenia :)
niestety NewBlue Titler EX zawiesza Vegasa
Odpowiedz
Nie jest ważne kiedy kupiłeś, to, że z piątku wcale nie oznacza, że masz świeże! Pytanie czy masz aktualne wersje, szczególnie pluginu. Sprawdzałeś?
Nie wypisuje żadnych informacji o błędzie? Jakiś szczegółów? A jeśli nie - sprawdzałeś co jest w dzienniku zdarzeń Windows?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Gdy chcę wtyczkę uruchomić wyskakuje komunikat program przestał działać i tylko opcja zamknij.
Nie wiem czemu. Tę wtyczkę oprócz linku który miałem przy zakupie nie widzę do aktualizacji na stronie Vegasa. Myślę że aktualna.
Odpowiedz