Poszukuję.
Witam, jestem zarządcą Sieci Serwerów CS 1.6

Chcętnie przyjmę do swojej ekipy osobę znającą się na tworzeniu Fragmovie, Video Reklam itp.

Co mogę zaoferować:

- Rangę (Reżyser),
- Dział (zlecenia płatne),
- Uprawnienia moderatora działu Video,
- Kanał Youtube.

Osoby zainteresowane proszę pisać :

GaduGadu: 940374
Steam: Skull ( avatar klanowy )

Pozdrawiam Skull.

Odpowiedz
Sorry, ale nie rozumiem ani jednego podpunktu od pauzy.
To znaczy, nie wiem co niby ktokolwiek miałby zyskać otrzymując "konto na YouTubie". Oraz... dział? Dział zleceń płatnych?

Ja nic z tego co napisałeś nie kumam :)
Odpowiedz
- Rangę (Reżyser), <--- wiesz chyba co to jest RANGA ?
- Dział (zlecenia płatne), <--- Założę dział specjalnie dla osoby która dołączy do nas. W tym oto dziale można zarabiać. Mam rozkręcone forum więc wiele osób składało by zamówienia.
- Uprawnienia moderatora działu Video, <---- Będziesz mógł zamykać, otwierać, usuwać posty. itp
- Kanał Youtube, <---- Mój sieciowy kanał, na którym będziesz dodawał wykonane zlecenia. Możesz również dodawać swoje prace video. Forum mam rozkręcone więc wiele osób odwiedzi profil.
Odpowiedz
No co chcesz? Niejasno się wyrażasz i tyle. "Oferujesz rangę". Jaką rangę, gdzie i w czym? Aaaa... chodzi o zwykłe forum i podpis pod pseudonimem. Tego typu rzeczy trzeba się domyślać, tak?
Odpowiedz
Bunch nie znasz się, pewnie w ce-esie pod nickiem wyświetli ci coś w stylu "pr0reżysero". Co do zleceniodawcy, podaj jakiś link do forum i konta na YT cobyśmy mogli zweryfikować cokolwiek, w ten sposób bardziej kogoś zachęcisz ;)
Odpowiedz
Przecież o tym piszę, Padro.
Temat założony nie na forum o tematyce growej tylko tej odnośnie montażu video.
W "profitach" podane jakieś enigmatyczne głupoty.
Odpowiedz
Ale żeby nawet nie podać linka do forum ? To jakiś absurd ... gadu-gadu ? kto dzisiaj tego używa ?
Odpowiedz
Hej - ja używam Gadu-Gadu. Fejsbukowi nie ufam i mimo wielkiej użyteczności, to go nie lubię. Boję się go. Przecież to inwigilacja. I wszyscy nagle chcą "publikować w moim imieniu". O nie, co to to nie! Nigdy!
Odpowiedz
Nie podałem linku do forum ponieważ nie chcę robić reklamy. Jak chcecie to proszę http://www.Trupiarnia.eu

Link Kanału: http://www.youtube.com/user/Trupiarniaeu
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości