Jib Jab - posiada ktoś tam konto premium?
Tak jak w temacie.. Pożyczyłby ktoś? Potrzebuje 3-4 filmików z tej strony...
Odpowiedz
Spryt:
Kod:
Jak zapisać filmy z JIBJAB na dysk 2013 100% free(dwa kroki)

Chyba że o coś innego Ci chodzi.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
(06-11-2013, 15:56)Bunch napisał(a):  Spryt:
Kod:
Jak zapisać filmy z JIBJAB na dysk 2013 100% free(dwa kroki)

Chyba że o coś innego Ci chodzi.

ten spryt jest na DARMOWE filmiki które można ZA DARMO sobie zrobić i pobrać a jak wiadomo co jest daromowe to jest ch****** :D

Tam jest tak że darmowych jest kilka a te co mi sa potrzebne sa płatne dlatego potrzebuje konta tam :)
Odpowiedz
Szczerze mówiąc to zawracasz dupę. Przez ten czas znalazłbyś już przynajmniej 3-4 osób wśród znajomych które by Ci wykupiły to konto.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(06-12-2013, 15:11)efix napisał(a):  Szczerze mówiąc to zawracasz dupę. Przez ten czas znalazłbyś już przynajmniej 3-4 osób wśród znajomych które by Ci wykupiły to konto.

Sam już wykupiłem, udało mi się "aktywować" kartę do zakupów internetowych ;)
Odpowiedz
Z płatnościami kartą są problemy zawsze. Szkoda, że PayPayla nie mają czy coś.
Bo tez chciałem coś kupić, ale płatność tylko kartą. I dupa, nie mogłem...
Odpowiedz
Bunch, Ty masz problem zawsze i ze wszystkim. Mam od lat kartę mBanku (ale wyrobiłem sobie specjalnie drugą, "ładowaną" wirtualną Vise, tzw. delfinka). Zrobiłem mnóstwo zakupów za granicą, USA, Niemcy, Hongkong, Grecja - nigdy nie miałem problemów. Karta jest sprzężona z Paypal i też nie było problemów. NIGDY.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(06-12-2013, 21:00)efix napisał(a):  Bunch, Ty masz problem zawsze i ze wszystkim. Mam od lat kartę mBanku (ale wyrobiłem sobie specjalnie drugą, "ładowaną" wirtualną Vise, tzw. delfinka). Zrobiłem mnóstwo zakupów za granicą, USA, Niemcy, Hongkong, Grecja - nigdy nie miałem problemów. Karta jest sprzężona z Paypal i też nie było problemów. NIGDY.

wstyd sie przyznać ale u mnie problem nie był z samą w sobie kartą lecz z limitem na transakcje internetowe, mianowicie miałem ustawione na 0 zł i to było przyczyną niemożności zapłaty ;)
Odpowiedz
(06-12-2013, 17:06)fadziq napisał(a):  
(06-12-2013, 15:11)efix napisał(a):  Szczerze mówiąc to zawracasz dupę. Przez ten czas znalazłbyś już przynajmniej 3-4 osób wśród znajomych które by Ci wykupiły to konto.

Sam już wykupiłem, udało mi się "aktywować" kartę do zakupów internetowych ;)

Hej, mam ten sam problem , co Ty kiedys. potrzebuje 3 filmikow z jibjab, jednak nie chce zakladac konta. Jesli jest mozliwosc, zebym kupila u Ciebie te 3 filmiki, to prosze o odp., mozesz napisac na gg :406603. Bardzo bardzo prosze o kontakt... :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości