wstawianie twarzy do filmiku
Czy jest możliwość wstawienia własnych twarzy do tego typu filmiku?
http://www.jibjab.com/view/FwPLbjersiZFHV8g

Wiem, że da się na stronie ale teraz ta strona jest płatna głównie a ja chce filmik który jest płatny :/

A więc raz jeszcze napisze o co mi chodzi:

Mam pobrany filmik: http://www.jibjab.com/ecards/dances/braz...mba_dances

W tym filmiku są twarze zasłonięte znakami zapytania a ja chce wstawić w miejsce "?" swoje twarze.

Generalnie chce zrobić własnoręcznie to co robi ta strona ze względu na to że na tej stronie trzeba dobrze zapłacić żeby mieć taki gotowy filmik.

A więc czy da się w Vegasie zrobić tak żeby na stałe przykleić twarze w miejsce tych znaków zapytania?
Odpowiedz
Biorąc pod uwagę, że jesteś początkujący, daj se spokój chłopie. Nie zrobisz tego.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(06-10-2013, 15:29)efix napisał(a):  Biorąc pod uwagę, że jesteś początkujący, daj se spokój chłopie. Nie zrobisz tego.

Hmmm a może jakieś podpowiedzi, wskazówki? Bym chociaż spróbował..
Odpowiedz
(06-10-2013, 15:33)fadziq napisał(a):  
(06-10-2013, 15:29)efix napisał(a):  Biorąc pod uwagę, że jesteś początkujący, daj se spokój chłopie. Nie zrobisz tego.

Hmmm a może jakieś podpowiedzi, wskazówki? Bym chociaż spróbował..

Ja osobiście bym robił w After Effect. Możesz zrobić nawet takim sposobem, że przygotujesz głowę i będziesz ustawiać położenie klatka po klatce, tyle, że trochę Ci zejdzie nad tym :D
Odpowiedz
Wskazówki... wstaw dwie bitmapy z twarzami (przezroczyste tło jak pisałeś umiesz zrobić), po jednej na każdą ścieżkę (jeden track=jedna postać).
Używając narzędzia Track motion (w wersji polskie Ruch ścieżki) pomniejsz sobie tę bitmapę i wstaw we właściwe miejsce. Przejdz na następna klatke, przesun. Na następną i przesuń. itd. aż nie zrobisz całej animacji...

Odpowiedz
(06-10-2013, 17:30)efix napisał(a):  Wskazówki... wstaw dwie bitmapy z twarzami (przezroczyste tło jak pisałeś umiesz zrobić), po jednej na każdą ścieżkę (jeden track=jedna postać).
Używając narzędzia Track motion (w wersji polskie Ruch ścieżki) pomniejsz sobie tę bitmapę i wstaw we właściwe miejsce. Przejdz na następna klatke, przesun. Na następną i przesuń. itd. aż nie zrobisz całej animacji...

aaaa to lipa :/
Odpowiedz
Gołym Vegasem tego inaczej nie zrobisz. Można uprosić pracę (trochę) stosują dodatkowe pluginy czy inne oprogramowanie jak tu ktoś radził, ale zawsze będzie to dłubanina do pewnego stopnia. Osobiście jakbym miał w ten sposób z tego skorzystać, wolałbym kupić. Ile kosztuje taki filmik z Twoimi zdjęciami? Nie widziałem tam ceny.

Odpowiedz
(06-10-2013, 22:05)efix napisał(a):  Gołym Vegasem tego inaczej nie zrobisz. Można uprosić pracę (trochę) stosują dodatkowe pluginy czy inne oprogramowanie jak tu ktoś radził, ale zawsze będzie to dłubanina do pewnego stopnia. Osobiście jakbym miał w ten sposób z tego skorzystać, wolałbym kupić. Ile kosztuje taki filmik z Twoimi zdjęciami? Nie widziałem tam ceny.

Też bym kupił jakbym miał czas :) bo filmik muszę mieć ukończony do 20 czerwca a na tej stronie trzeba wykupić konto premium $12 na rok aleee żeby zapłacić trzeba podać nr karty kredytowej lub przez PayPal w którym też trzeba podać nr karty... ja mam konto w mbanku ale nie moge zweryfikować tej karty, gdzies czytałem że podobno nie da się płacić kartami z mbanku... no więc móglbym zalożyć konto w innym banku ale na sama karte poczekam 2 tygodnie a to za długo...
dodatkowo za pobranie filmiku trzeba też coś tam zapłacić...
Odpowiedz
A bez konta można chociażby zrobić próbę? - Podłożyć zdjęcia i przeglądnąć na stronie gotowy efekt? Czy też nie? (nie mogę teraz sprawdzic).
Odpowiedz
(06-11-2013, 8:54)mateuszszar napisał(a):  A bez konta można chociażby zrobić próbę? - Podłożyć zdjęcia i przeglądnąć na stronie gotowy efekt? Czy też nie? (nie mogę teraz sprawdzic).

Da się obejrzeć ale tylko kilka pierwszych sekund, później wyskakuje komunikat że trzeba konto wykupić.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości