jak otworzyć avi video stream: JPG
Nie mogę otworzyć tego pliku w vegasie, mam zainstalowaną k-lite i xvid video codec, czytałem różne posty, i nic nie pomagało...

W media info podane jest, ze codec to MJpG
Odpowiedz
A ja mam odwrotnie
Podepne się jeśli można :)
Mi Sony Vegas odtwarza pliki nagrane z kamery typ MJPEG
Z koleji ostatnio nagrałem kilka filmików w formacie MP4 i przekonwertowałem na avi (typ H264 MPEG4) i Sony Vegas nie otwiera mi tych plików. Wyswietla mi się komunikat cannot open file.
Co musiałbym sobie zainstalować aby otwierało mi te pliki?
Mam WIn7 64 bit Sony Vegas 11 Pro
Odpowiedz
Filip. W ilu tematach jeszcze zadasz to pytanie?
A co to za kamera?

Poza tym u nas podajemy szczegóły plików (odczytane za pomocą MediaInfo oraz zamieszczamy przykładowy plik jeśli chcemy aby ktoś coś sprawdził).
Odpowiedz
(06-11-2013, 8:49)mateuszszar napisał(a):  Filip. W ilu tematach jeszcze zadasz to pytanie?
A co to za kamera?

Poza tym u nas podajemy szczegóły plików (odczytane za pomocą MediaInfo oraz zamieszczamy przykładowy plik jeśli chcemy aby ktoś coś sprawdził).

Przepraszam. jestem nowy, postaram sie dostosowac do zasad
Jakie szczegóły musze podać aby otrzymać pomoc.
Mam zamiescić plik video na serwerze?
A może byc printscreen z gspot z informacjami o kodeku?
Kamere mam w domu. Model podam jak wróce.
Odpowiedz
Jak się jeszcze raz dopiszesz do czyjegoś tematu to trafisz pod moderację i bedziesz czekał aż Twoje listy się ukażą. Przestań to robić bo bałaganisz.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
    Więc ja umieszczam screena z media info

Filip, a jakie zainstalowane masz kodeki, że vegas odczytuje mjpg?
Odpowiedz
Do wczytania plików motionjpg powinien wystarczyć http://ffdshow-tryout.sourceforge.net/
Nie mniej producent kamery zwykle (choć niekoniecznie...) daje firmowy codec. Inna sprawa, że niekoniecznie musi działać z Vegasem...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
niestety powyższy kodec również nie pomógł, nadal pokazuje się komunikat:"None of the files dropped on... could be opened."
Odpowiedz
Zajrzyj do "Konfiguracja dekodera obrazu ffdshow" i ustaw co trzeba.
Odpowiedz
znalazłem Format MJPEG - ustawione jest libavcodec
również Inne MjPEG - było wyłączone więc ustawiłem na to samo..., o to chodziło?, bo nadal vegas nie czyta...
Odpowiedz