Intro z wytwórni MGM
Witam,
robię filmik na 25 rocznicę ślubu rodziców i chcę zrobić takie intro jak jest w MGM z tym że zamiast lwa bedzie głowa Mamy :D

Sa filmiki na YT ale po hiszpańsku albo armeńsku i nic nie czaje bo jakby były po angielsku to bym tu nawet Wam głowy nie zawracał.
Odpowiedz
Czego nie czaisz? Wrrrrrrrrrraaaaaa! ? Czy czego. Przecież tych filmików jest pełno na YT, wysil się trochę.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Są głównie zrobione w blenderze a ja chce w Vegasie zrobić... ale dzięki za pomoc.
Odpowiedz
??? Może zanim zabierzesz się za radosną twórczość wysilisz się odrobinkę by choć zrozumiale zadać pytanie? Czyli z tego co zrozumiałem Ty nie szukasz czołówki MGM np. takiej:

tylko tutoriala dla Vegasa "jak zrobić czołówkę MGM w Vegasie.
To młody człowieku w skrócie - potrzebujesz planszy z obrazkiem lub wręcz użyć gotowego filmiku - link masz powyżej.
Na pierwszą ścieżkę kładziesz film i przy pomocy pan/crop oraz mask robisz "dziurę" w miejscu gdzie jest lew.
Na drugą ścieżkę kładziesz filmik z mamą. To w zasadzie wszystko.

Odpowiedz
(06-09-2013, 22:52)efix napisał(a):  ??? Może zanim zabierzesz się za radosną twórczość wysilisz się odrobinkę by choć zrozumiale zadać pytanie? Czyli z tego co zrozumiałem Ty nie szukasz czołówki MGM np. takiej:

tylko tutoriala dla Vegasa "jak zrobić czołówkę MGM w Vegasie.
To młody człowieku w skrócie - potrzebujesz planszy z obrazkiem lub wręcz użyć gotowego filmiku - link masz powyżej.
Na pierwszą ścieżkę kładziesz film i przy pomocy pan/crop oraz mask robisz "dziurę" w miejscu gdzie jest lew.
Na drugą ścieżkę kładziesz filmik z mamą. To w zasadzie wszystko.

Masz racje, zadałem nie zrozumiałem pytanie a w zasadzie to w ogóle go nie zadałem. Dzięki za wskazówki bo właśnie o to mi chodziło, dziurę i wstawić tam głowę mamy. Jakoś dojdę do tego wszystkie.
Jestem zielony w Vegasie i dla mnie taki efekt to naprawdę fajna sprawa a dla Was to banał ;)

edit:
-------------------------------

Ale to było banalne... :D
Odpowiedz
Wystarczy maska.
Odpowiedz
(06-10-2013, 13:18)n00ber napisał(a):  Wystarczy maska.

Mam wersje Platinium i u mnie nie ma maski ale poradziłem sobie z tym, wyciałem w Photoshopie srodek tak żeby był przezroczysty a nastepnie wrzucilem ten obrazek do vegasa i tylko ustawilem filmik tak aby twarz była w tej dziurze.
Odpowiedz
No i o to chodzi! Byś napisał wcześniej, że masz Platinum to bym Ci nie doradzał opcji MASK tylko dokłądnie tak, jak zrobiłeś. Grunt że się udało.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości