Podziękowania dla rodziców
Yo. Ostatnio z para młodą przygotowaliśmy krótkie podziękowania dla ich rodziców. Tak to wyszło.

Odpowiedz
Bardzo, bardzo fajne, już dawno nie widziałem czegoś "weselnego", co byłoby atrakcyjne a jednocześnie lekkie i nieprzebajerowane. Ile w tym pomysłu pary młodej a ile Twojej inwencji?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Bardzo przyjemny film, podobają mi się kolory. Jedno pytanie masz Steadicam-a ? Ujęcia wydają się bardzo płynne.
Odpowiedz
Tak do stabilizacji używam kilka zabawek m.in. glidecam do ujęć w locie. Co do pomysłów to niektóre młodzi sobie upatrzyli z tego co zobaczyli w internecie jak np. wejście do auta i włożenie płyty. Kartki z napisami to standard w tego typu filmach. Ja zaproponowałem zabawę z ramką (tak jak to miał polsat w jesiennej ramówce) oraz ujęcia auta w ruchu wraz z wystawieniem kartki.

Co do kolorów to dziękuję, ale i tak jedno ujęcie jest skopane (pierwsze z tamy). Młodzi film puścili w sobotę na weselu i odbiór rodziców i gości był pozytywny więc jest ok :)
Odpowiedz
To nie coś weselnego efiks tylko zakamuflowany komunikat o tym, że.. będzie dziecko :)
Poza tym... "odbiór był pozytywny"? Ja pierdzielę tylko tyle? Powinni się poryczeć.
Odpowiedz
Bunch, niezależnie od komunikatu, przesłania itd. to jest wciąż kategoria weselna :)
I na pewno ktoś ryczał.
Jedna rzecz która mi się nie podobała, ale to pozafilmowo - to śmiecenie, puszczanie samolotów z tamy. Nie cierpię takiego czegoś, podobnie jak np. modnego ostatnio puszczania lampionów.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(06-04-2013, 9:15)efix napisał(a):  Jedna rzecz która mi się nie podobała, ale to pozafilmowo - to śmiecenie, puszczanie samolotów z tamy. Nie cierpię takiego czegoś, podobnie jak np. modnego ostatnio puszczania lampionów.

o tak :)
Odpowiedz
Film jest rewelacyjny. Wszystko dobrze nakręcone, jest po prostu bosko :)
Odpowiedz
Fajny teledysk.
HONDA mam pytanko odnośnie efektu z ramką w której zmieniają się fotki.
Czy do tego efektu używałeś Vegasa?
Jeśli tak, to jak wykonać dany efekt? Jest może jakiś plugin do tego? Czy trzeba bawić się w Pan Crop-ie?
Odpowiedz
Mi się podoba, wielki plus.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości