Upgrade MSPS OEM to MSPS Full
Witam

Na swoim koncie na stronie SCS dostałam możliwość upgrade-u pakietu Movie Studio Platinum 12 Suite z wersji OEM do wersji Full. I na tą okoliczność mam kilka pytań.

Kupiłam 12Studio Suite w zeszłym roku w wersji download, upgradując z 11STUDIO. Zakup był dokonany u producenta.
I teraz tak: czy mam rozumieć, że 12STUDIO kupiona przeze mnie, jest wersją OEM-ową?
Sprawdziłam w zamówieniu i w mailu od SCS po dokonaniu zakupu. Nigdzie nie ma mowy o tym, że jest to wersja OEM. Trochę się w tym pogubiłam.
Czy w przypadku zmiany komputera, nie będę mogła korzystać z tego programu?

Do tej pory myślałam, że oprogramowanie w wersji OEM kupuje się razem ze sprzętem. Byłam przekonana, że program kupiony w wersji download, nie różni się niczym od tego kupionego w wersji pudełkowej, poza ceną oczywiście. Nawet do głowy mi nie przyszło, że pakiet 12STUDIO Suite, który kupiłam może być wersją OEM-ową.

Nie za bardzo rozumiem, o co chodzi z tym upgrade-em z wersji OEM do wersji FULL.
Czy mógłby mi ktoś to wyjaśnić?
Odpowiedz
To jest rozsyłane seryjnie, masz pełną wersją. Ale są wersje które dostajesz np. z kamerą, często na Allegro można trafić takie Vegasy Pro.
I teoretycznie nie wolno tego sprzedać bez kamery, a SCS to wisi, do momentu, kiedy ktoś nie potrzebuje serwisu. Wtedy zgodnie z zasadami zwraca się do producenta sprzętu a on ma rozwiązać problemy. Więcej o OEM tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Original_Eq...nufacturer
Jesteś klientem, zaklikałaś zgodę na przysyłanie informacji to przysyłają...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Witam

Trochę to mylące, ale skoro to automat...
Dzięki za wyjaśnienie.
Odpowiedz
Co masz na fakturze i na ekranie? Widzisz gdzieś napis OEM? Kupiłaś go ze sprzętem? Nie? To nie jest OEM... AMEN.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
OK.
Spokojnie. Przyjęłam do wiadomości. Wyjaśniłeś w poprzednim poście i jest w porządku. Temat wyczerpany:)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości