Efekt z wiadomości
Witam, jestem nowy na tym forum i jeżeli dział jest nieodpowiedni proszę admina, bądź moderatora o przeniesienie tego tematu do właściwego działu.

Przeglądałem te forum i w sumie znalazłem dział z podobnym zapytaniem, jednakże w finale nikt nie odpowiedział właściwie, tylko jeden z użytkowników napisał, że wrzucił paczkę takich szablonów, aczkolwiek zarówno w jego archiwum postów jak i w Internecie nie znalazłem tego.

Czy ktoś mógłby mi pomóc i nakierować mnie jak w przyjemny i szybki sposób zrobić szablon, czy to efekt związany z czymś podobnym jak są wiadomości w telewizji. Chodzi mi o to, żeby szedł pasek z informacjami, czy inne tego typu zjawisko. Gdzie można coś takiego znaleźć, jak takie cudo techniki wykonać?

Proszę o pomoc i dziękuje za wszelkie porady.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Nie wiem, czy o mnie pisałeś, bo ja notorycznie pokazuję ludziom, że belka z napisem nie jest trudna do zrobienia. Jak wpiszesz w wyszukiwarce "belka", to na pewno dostaniesz moje wpisy z przykładowymi belkami, które można ściągnąć (zarówno te wrzucone na forumowy serwer, jak i na mój prywatny - działają (przed chwilą sprawdziłem:))
Odpowiedz
mateuszszar na prawdę wielki szacunek dla Ciebie! Dokładnie o coś takiego mi chodziło tylko szukałem pod innym szyldem i niestety to był inny użytkownik, stąd moje problemy ze znalezieniem i przymusowe założenie konta. A możesz podesłać różne rodzaje takich belek, bym z kilku mógł wybrać odpowiadającą dla mnie? :)
Odpowiedz
Nie za bardzo. Bo mam inną robotę w tym momencie...
Ale mógłbyś otworzyć tę belkę w Vegasie i zmodyfikować. Udostępniłem za darmo, z możliwością edycji...
Odpowiedz
Jak jednak Tobie nie sprawia problemu szybka edycja to na prawdę byłbym wdzięczny :) Fakt faktem udostępniłeś, jednak nie bez przyczyny piszę w takim a nie innym temacie owy post. Jak będziesz miał dosłownie minutkę czasu, bo zapewne tyle Ci to zajmie, bardzo proszę o drobne modyfikacje które umilą widzowi mój amatorski filmik z Twoim wielkim wkładem.
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
Mateuszu... są pewne granice... Pliz...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Renderuję spot... Chcesz się zamienić? Chętnie pobawię się belkami, jak mi przekodujesz i zuploadujesz spot. Dosłownie 30sekundowy... tyle, że w 4:2:2.

Wybacz. Ale ja nie zarabiam na forum, i na prawdę mam co robić. To, że mnie to zajmie minutkę, to wynik TYLKO I WYŁĄCZNIE mojego upartego uczenia się tego programu. Nic nie dostałem za darmo. A w czasach, gdy poznawałem tajniki Vegasa, to ani forum nie było, ani google, ani nie dostałem on nikogo gotowego projektu, czy nawet głupiej belki - tylko samemu trzeba było przysiąść dupę przy komputerze i myśleć TAK! MYŚLEĆ... bo większość jest prosta do zrobienia, tylko trzeba odnaleźć odpowiednią ścieżkę, żeby coś ZROBIĆ, ale się nie NAROBIĆ.
Zrobię to również dla Twojego dobra - i nie dam Ci gotowca.
Chcesz się nauczyć, to przeglądnij to, co masz (co już ściągnąłeś), i próbuj edytować.
W końcu to ma być użyte w Twoim dziele. Będziesz miał większą frajdę, jak to sam zrobisz. Na prawdę... Uwierz w siebie!
Pozdrawiam.

Macieju - mnie nie musisz prosić. Czasami faktycznie daję początkującym coś na zachętę... jak mam wolny czas... i nie zajęty komputer. :) Również pozdrawiam ;)
Odpowiedz
Dziękuje za pomoc, miejmy nadzieję że coś z tego będzie.
Trzymaj się ciepło!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości