Pierwsza Produkcja
Witam. Chciałbym pokazać wam swój pierwszy montaż oraz prosić was o ocenę. Co jest źle, co mógłbym poprawić. Ja sam widzę kilka błędów i niedociągnięć lecz niektóre z nich wyszły "na wierzch" dopiero po nakręceniu materiału, wynikające głównie z braku doświadczenia (np. oświetlenie). Materiał ten przygotowałem dla kolegów, a główny zamiar był taki, żebym miał materiał na którym mogę poćwiczyć.

Odpowiedz
Co to za czcionka "DMB productions"?
Odpowiedz
@nozownik0 chyba http://www.dafont.com/origin.font
Odpowiedz
Moje ocena jest taka - wrzucenie kawałków filmów na timeline i naciśniecie render as nie oznacza automatycznie, że można to nazwać montażem. Napisałeś, że potrzebowałeś kawałków by poćwiczyć, ok, bardzo fajnie, podoba mi się. Natomiast już nie podoba mi się, że wrzuciłeś niektóre do filmiku. Ujęcie rogów godne "Jelenia na rykowisku", brak stabilizacji tam gdzie bezwarunkowo powinna być (bo niektóre miejsca jak najbardziej moga być z trzęsącej ręki), choćby dodana później jak nie miałeś choćby deskorolki czy czegoś w tym stylu.
Skopany balans bieli, brak pomysłu na nutę kolorystyczną.
To tyle.

[edit]

Aha, dobrze, że więcej napisów nie dałeś bo byś do każdego kolejno też inny krój czcionki użył...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz