Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
intro inne niż wszystkie :D
Jako ,że zostałem powołany do robienia filmu promocyjnego szkoły (już któryś raz z kolei) postanowiłem sobie zrobić intro. Poniżej efekty, efix specjalnie dla ciebie nie nałożyłem film cluttera :)

Jakość nie powala bo nagrywane tym : http://www.optyczne.pl/1328-Sony_DSC-WX1...aratu.html
Odpowiedz
Fajnie ci to wyszło
Odpowiedz
Ja natomiast specjalnie dla efixa przestałem rednerować do WMV a zacząłem do MP4.
Odpowiedz
Chyba się normalnie wzruszyłem...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
To się chyba fachowo nazywa LOBBY, nie?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
ja bym to nazwał "zmądrzeniem" ;)
Lobby, to by było, jakby efix dostawał prowizję od używania MP4... a wiemy, że tak nie jest.
Odpowiedz
W sumie to clutter jeszcze rozumem (aczkolwiek tam to jest raczej RGB shit...shift, sorry), ale aluzji do mp4 jakoś nie łapie, nie przypominam sobie, bym jakoś specjalnie nawoływał do tego formatu. Ciekawe.
Film obejrzałem, ale chyba jestem już za stary i nie wiem co autor miał na myśli...
Rozumiem, że całkiem niedawno maska Fawkes'a stała się bardzo popularna wśród młodych gniewnych, z mojego punktu widzenia to szczeniactwo. Ale może być cool, trendy, dżezi, zajebiste itp. :) :) :)

Odpowiedz
(05-28-2013, 12:03)efix napisał(a):  Rozumiem, że całkiem niedawno maska Fawkes'a stała się bardzo popularna wśród młodych gniewnych

Też mam taką samą. Ktoś musiał walczyć z ACTA.
[Obrazek: o_mnie2.jpg]
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Nie nazwałbym tego filmem, to po prostu intro a zamierzenie maski było tylko jedno : nie chce publikować na jakiejkolwiek produkcji mojego wizerunku (jak na razie). Wytłumacz mi jedno efix co szczeniackiego widzisz w tej masce bo nie za bardzo rozumiem ?

@edit
A zresztą może nie mnie to osądzać, przecież jestem gimbusem ;) ...
Odpowiedz
To mogłeś sobie założyć maskę Zorro, ninja, albo cokolwiek innego, a nie akurat tę maskę. Ja wiem, że to jest cool a całe intro jest właśnie w takich spiskowych tematach, tajemniczy magazyn, kolo w masce spiskowca. I wszyscy szczają w gacie jakie fajne.
Bunch, ja wiem, że ta maska stała się popularna w momencie walki z ACTA, zrobiono na tym niesamowitą kasę. I oczywiście raczej tylko z tego będzie znana gimbusom (bez uraz m20, gimbus to stan umysłu nie wiek, nie mam nic do gimnazjalistów). No może jeszcze z "V jak vendetta" choć to juz dla nich raczej film archiwalny. I wiem, że ja kupiłeś.
Ale co to ma wspólnego z reklamą szkoły? Że niby co, tajne komplety po lekcjach.
W tym kontekście się czepiam i skoro tworząc film - a takim szczególnym rodzajem jest intro - pytam grzecznie, co autor miał na myśli, co chciał przekazać, dlaczego użył takich a nie innych środków. A maska Fawkesa jest dosyć mocnym symbolem. Chyba za mocnym moim skromnym zdaniem, żeby sobie go do pierdoł z gimnazjum używać.
Dlatego uważam za szczeniackie. Nie ma to nic wspólnego z wiekiem. Ot, z mojego punku widzenia wygląda to tak, jak opisałem, o, wezmę parę elementów na które na zasadzie odruchu Pawłowa zareagują kuple. Coś znajomego z gier, maske z międzynarodowej zadymy związanej poniekąd z najbliższym gimbusom światem - czyli najnowsze filmiki i gry (pomijam, że konsekwencja ACTA byłyby bardziej hardcorowe... ).
Natomiast nie widzę w tym sensu. I tyle. A czy wyszło fajnie? Wyszło. Pomijajac rgb shita który mi tu nie pasuje po prostu.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości