Teledysk "Ru - Plany"

Witam, przesyłam mój teledysk do ocenki :)
wszystko mojej roboty poczynając od kawałka po montaż klipu :P

wiem za dużo film cuttera :P ale jakoś tak wyszło

pozdrawiam i miłego seansu :)
Odpowiedz
Rzeczywiście naj*bane tego cluttera ... ogólnie kolory słabe i ujęcia mi się zbytnio nie podobają. Według mnie nie jest źle ale mogło być lepiej ...
Odpowiedz
Myślałem, że RU-ru... rurkowce.
Odpowiedz
rozumiem ze jezeli chodzi o kolory to za bardzo je nasycilem ?
jak mozecie to napiszcie mi co mogę poprawic i jak Wy byście to zrobili, bo mysle ze to nie ostatni moj klip :D więc każda rada się przyda :) pozdrówy
Odpowiedz
Bunch, A`propos naszej ostatniej dyskusji. Znajdź mi jakieś logiczne uzasadnienie na ki ch...j kolega nawrzucał tam tego śmiecia? Co to miało dać? Jaki przekaz? Oprócz "nie mam specjalnie co pokazać, pomysłu na montaż, ujęcia i by coś fajnie wymyślić, to nawpieprzam kolorowych rzygów na ekran, będzie cool "bo wszyscy tak robią".
Wyłączyłem film po 40 sekundach tego mrygotania i niestety nie mogę ocenić całości.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
RU Ty tu?:)
Odpowiedz
Wiesz efix - początek spoko. Nawet mi się podoba. Widziałem ciekawe barwy, coś się działo na obrazie. Ale generalnie to używać filtrów trzeba umieć. I to nie tylko że "film clutter", tylko każdego innego. Trzeba umieć robić to umiejętnie. Porównaj sobie ten teledysk z tego tematu do "w chujo to mom" Beentego.
Albo do montażu z gry Assassin's Creed - kiedyś wrzucałem go tutaj na forum (True Lies - Assassin's Creed). Może nawet pamiętasz.

Mnie natomiast rozwala coś innego... Nie efekty.
Ale jak ktoś podaje dumnie do wiadomości:

[Obrazek: lgt5216.png]
Z tematu: http://www.wykop.pl/artykul/1470483/mlod...opowiczow/

Gdzie w 2:26 min tego filmu: youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=YV67_BOpH9U#t=144s

W scenie z bagażnikiem, koleś filmuję kamerą Red w trybie automatycznym. Zobacz jak z niedoświetlonego robi się przepalony obraz i to w czasie rzeczywistym. Ani nic nie doświetlił, ani nie rozjaśnił i zablokował, po prostu. Kurdę, tak wygląda obraz z mojej Toshiby Camileo Pro.
Odpowiedz
siemandero kulczy :D tak to ja :P

a co do Panów wyzej to dziekówa za konstruktywna krytyke przyda sie przy nastepnych filmach
i czekam na nastepne opinie :D pozdrówy :)
Odpowiedz
Chyba na tym forum używamy języka polskiego? :)
Odpowiedz
(05-18-2013, 13:24)walerka napisał(a):  Chyba na tym forum używamy języka polskiego? :)

sory... tzn przepraszam :))))
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości