Importowanie
Witam, mam problem dotyczący vegasa 12 w wersji 64 bitowej.
Otóż gdy chcę przeciągnąć muzykę na wszystkie pliki (all media),wyskakuje mi błąd : None of the files dropped on the Vegas Pro couldn't oppened. Poprostu nie otwiera plików mp3. Ma ktoś radę na to?. Z góry dzięki .
Odpowiedz
Rozumiem, że nie przeciągasz na napis all media tylko do ikienka projektu? Jeśli dzieje się tak jak mówisz:
a) sprawdzić na mp3 z innego źródła - wiele plików mp3 ma błędy
Możesz je wstęnie sprawdzić jakimś narzędziem, np. http://www.gromkov.com/faq/repair/mp3_validator.html
b) Przeinstalować Vegasa
c) przekonwertować na WAV. Format mp3 zwykle sprawia problemy w najbardziej nieoczekiwanych miejscach.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Dobra dzięki spróbuję tego wszystkiego.
Odpowiedz
efixie. Przeinstalowałem Vegasa, zmieniłem kodeki (ale jeszcze mega zainstaluje na wszelki wypadek), oraz wymienilem pluginy avi.dll. Dalej nie idzie. Ma ktoś jakieś rady?.
Odpowiedz
Kto Ci kazał zmieniać kodeki?
Miałeś przekonwertować do formatu bez kompresji (WAVE - PCM).
Wymieniłeś plugin avi.dll? Możesz powiedzieć - po co?
Odpowiedz
I na co go wymieniłeś? CO pokazał walidator?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Ja te kodeki chciałem zaaktualizować, aviplug.dll 'owi zmienić nazwę (tak robią ludzie na yt) i sprawdzić czy pójdzie. Na serio zalezy mi na tym programie...
Odpowiedz
Nie wiem, jak robią ludzie na YT. Wiem natomiast, że każdy gimbus wrzuca różne filmiki, poradniki (tutki srutki), i dużą ilością błędów... a później, jak już nic nie działa, to ludziska zakładają nowe tematy na forum: "nie działa, problem, help, pomocy...!!!".

Sprawdzałeś plik MP3? czy jest OK?
Próbowałeś przekodować do WAVE?
Co ma MP3 do AVI?
Odpowiedz
Pliki mp3 są dobre, otwarzam je w innych programach. Nic narazie nie przekodowywałem, ale zaraz spróbuję.
Odpowiedz
Sprawdzałeś programem, o którym pisał efix? czy twierdzisz, że są dobre, bo się odtwarzają?
Wiesz... niektóre programy (szczególnie odtwarzacze), nie muszą edytować dokładnie piosenki, tylko odtwarzają - jak leci - z błędami. To, że nie słychać tych błędów i piosenka się odtwarza, nie znaczy, że mp3 jest pozbawione wad. Dlatego cały czas mówimy o tym, żeby sprawdzić mp3, a tak czy inaczej, przekodować do czegoś bezstratnego (wave PCM)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości