Problem z odczytem przez odtwarzacz DVD
Witam, od razu zaznaczam że jestem totalnym początkującym jeżeli chodzi o Sony Vegas Pro jak i generalnie o kamery cyfrowe. Na początku trochę o sprzęcie, używam kamery Sony HDR-SR10 oraz odtwarzacza DVD Sony RDR-HX780. Przejdę teraz krok po kroku jak obrabiam filmik w Sony Vegas Pro 8:

1. [Obrazek: svp1.th.jpg]
2. [Obrazek: svp2.th.jpg]

Problem jest następujący, po przerobieniu, na dvd wyskakuje 'Cannot play this disc'!

Czy mógłby ktoś mi pomóc?

pozdrawiam
Odpowiedz
Wiem, że to ma mało w sumie z tym wspólnego, ale projekt robisz w rozdzielczości 720x480 czyli NTSC, a zapisujesz do PAL, czyli 720x576. Zdecyduj się :P Twoja kamera w jakim nagrywa "systemie"? Możesz sobie tam zmieniać? Np. wybrać czy chcesz nagrywać w 16:9 czy 4:3?
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
kamera nagrywa trybie avc hd 7m (sp) 16:9. Chodzi mi tylko o to ze po przerzuceniu na plytke pliku z filmem, dvd go nie odtwarza, nie wiem co jest zle
Odpowiedz
A jakim programem to na płytę nagrywasz? DVD Architektem?
Odpowiedz
Nie, zwykłym Ashampoo, a to trzeba DVD Architektem??
Odpowiedz
No mi np. jak nagrywałem Nero to na niektórych odtwarzaczach nie śmigało. A przez DVD Architekta zawsze hula na każdym sprzęcie ;D
Odpowiedz
aha, wielkie dzieki, sprobuje i sie odezwe! pozdrawiam
Odpowiedz
wszystko działa, dzieki, jest tylko jeden problem, co jakis czas sie zawiesza i generalnie wszedzie sa takie paski, nad napisami, nad obrysami!
Odpowiedz
Chodzi Ci o przeplot? Usuń go po prostu, jak to zrobić wpisz sobie w SZUKAJ przeplot, masa już tych tematów była.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości