Efekt w klipie
Witam chciałbym zrobić klip. Na obraz nałożyć taki efekt jak by żółty pomarańczowy. Tak jak by słonce świeciło. Tak jak na tym video

Jakie efekty będą mi potrzebne i czy jest może o tym jakiś tutorial?

Z góry dzięki.
Odpowiedz
Zwykła kompozycja kolorów ... Nie wiem użyj pluginu Magic bullet looks
Odpowiedz
Mam Sony Vegasa 7. Czy nie dało by się uzyskać takiego efektu jakimiś standardowymi wtyczkami?
Odpowiedz
Owszem, jak najbardziej, większość efektów kolorystycznych możesz uzyskać standardowymi wtyczkami - color corrector, sceondary color corretor, levels, color curves itd. Nie pamięta już co ta jest w siódemce. Tylko Twoja kreatywność i eksperymenty.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
W siódemce też są te efekty - tylko wyglądają nieco inaczej (nie mają nowej skórki - tej ofx'owej).
Odpowiedz

A taki efekt filmu jakimi efektami mogę osiągnąć. Mam aktualnie Sony Vegas Pro 12.0.
Odpowiedz
Efix juz napisał jak coś takiego możesz osiągnąć. Masz jakieś kłopoty z wyświetlaniem postów czy z ich czytaniem?
Odpowiedz
Ja bym to zrobił "tak jak lubię" gdy będę już miał skończony montaż. Wtedy dopierdzielam MAKSYMALNIE efektów na obrazie. Ale tak że nic nie widać! I one cały czas się zmieniając przez klip. Potem renderuję. I wrzucam od nawa wyżej, efekty z warstwy niższej usuwam. I potem jedynie sobie przeźroczystością manipuluje. I jak kompa odciąża.
Odpowiedz