Vegas nie renderuje projektu
Vegas nie chce w ogóle wyrenderować mi intro z projektu.
Ciągle się zawiesza przy renderingu w losowych procentach.
Mimo że wszystkie pliki przeniosłem na dysk SSD. Też nic to nie pomaga.
Pliki nie zawierają materiału video, są to pliki obrazkowe. Animuję, przesuwam dane grafiki w projekcie.

To co ja mogę zrobić oprócz przeniesienia się na jakiś dobry program? Bo Vegas - jak wiadomo - to jedynie jakieś popłuczyny.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Wyłącz wspomaganie GPU.
Odpowiedz
Wyłączyłem to i nic to nie pomogło. Wciąż się wszystko zacina i stoi przy renderowaniu.
Odpowiedz
Jakieś efekty? które korzystają z GPU?
Jeśli tak, to też powyłączaj wszystko wpi..du.
Odpowiedz
Już po wielu, wielu próbach udało mi się wyrenderować.
Zasiadłem do projektu by go sobie zacząć tworzyć. Dwie godziny potem nie posunąłęm się nawet o pół procenta w jego montażu. A straciłem DWIE GODZINY CZASU. Całe szczęście, albo i nieszczęście, postanowiłem wyrenderować sobie przerywnik i wsadzać go zawsze od nowa (aby zajmował mi jeden track a nie 10 w górę - przez co projekt będzie czytelniejszy). No i zauważyłem, że ma problem. Więc renderowałęm parami, osobno każdą warstwę. Wreszcie doszedłem o co biega. Problemem był napis z ProTitlera. Jak go usunąłem i zrobiłem na nowo - zadziałał.

[Obrazek: 37742983.jpg]
Or Bunch's computer...
Odpowiedz
he he... w jednym i drugim - trochę prawdy ;)
Odpowiedz
Co ciekawe, renderuje nadal z błędami, tak jak w zamierzchłych czasach. W sensie: jak jest przejście, to w trakcie odbywania się tego przejśćia na ekranie widać jakieś migotanie, błyski itp.
Odpowiedz
Pytałem, czy jakieś pluginy są?
U mnie tak było, jak jeden z pluginów miał włączone GPU.
Odpowiedz
Zaczyna mi w takich momentach brakować komentarza ArtBi...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
No tak, są, są pluginy. Oczywiście, że tak. W zasadzie to dane przejścia na których się odbywa wszystko to są wszystko nowe przejścia wzięte z tych pluginów. Ale w opcjach danego pluginu brak informacji o tym z czego korzysta. Jest jakieś oddzielne menu do zarządzania pluginami? Czy to może jest to samo o którym Pinto pisał? A tak w ogóle to dlaczego coś co ma POMAGAĆ (to wsparcie GPU), miałoby w naszych przypadkach PRZESZKADZAĆ?
Odpowiedz