Zrobienie reklamy-intra
Witam , mam za słabego kompa i łacze z netem szukam osoby co zrobiła by mi małą reklamę w tym stylu :

Jest taka możliwość tutaj ?

Jeżeli tak to jaka cena
Odpowiedz
z tego co widzę to zwykły layout do after effect
Odpowiedz
No dobrze, ale kolega chce mieć zrobioną i płaci. Więc wszystko wyjaśnił.
Odpowiedz
właśnie czyli co nikt nie pomoże ?
Odpowiedz
A mówią, że w Polsce bezrobocie... nawet za takie coś nikt się nie chce chwycić... Co za czasy.

Mając odpowiednie layouty, można nawet w Vegasie machnąć, myślę, że w dwie godziny spokojnie. Albo nawet szybciej - jak ktoś sprawny.

Oczywiście pozostaje kwestia, czy chcesz bazować na "ściągniętych z neta" layouta, czy ktoś ma wykonać autorski projekt od deski do deski - a wtedy jeszcze dochodzi podkład, który jest wolny od praw autorskich.
Odpowiedz
Wiemy, ale podejrzewam, że kolegę zadowoli to "standardowe", najprostsze rozwiązanie.
A bezrobocia nie ma, ludzie pracują na czarno.

Pozwolę sobie na taką dygresję odnośnie tego.
Właśnie niedawno odbył się finał pewnej historii z bezrobociem w roli głównej. Informacje mam z pierwszej ręki.
Kolega poszedł na bezrobocie, znaleźli mu pracę grafika. Przez pół roku pracował za śmieszne pieniądze w pełnym wymiarze godzin nabywając praktyk u pracodawcy, który go przyjął. Wyglądało to tak, że przez 6 miesięcy to bezrobocie płaciło mojemu koledze za to, że pracuje (więc pracodawca tak naprawdę nic nie tracił bo dostał siłę roboczą za darmo do pracy i zbijał kase na zleceniach jakie kolega wykonywał. Sam mu nic nie płacił bo z bezrobocia dostawał kasę). I warunkiem w umowie było też to, że po okresie praktyk 6 miesięcznych za które płaci bezrobocie, pracodawca jest zobowiązany zatrudnić tego pracownika na kolejne 6 miesięcy minimum, z umową o pracę, wszystkimi składkami i wynagrodzenie nie może być mniejsze niż najniższa krajowa. Finał był taki, że po 6-ciu miesiącach praktyk, wystawił grafikowi referencje (bardzo dobre referencje) ale z "własną opinią", że "mimo wysokich kwalifikacji" pracownik "bez nadzoru" nie wykonuje poprawnie prac (czy jakoś tak enigmatycznie). I to podał powód jako to, że go nie zatrudnia.
Czyli - nie chciał być totalnym niewdzięcznikiem i referencje wypisał naprawdę bardzo dobre, ale dodał taką swoją opinie na koniec aby było jakieś "ale" by mógł odmówić jego zatrudnienia.

I wyszło na to, że kolega harował 6 miesięcy w pełnym wymiarze godzin z zarobkiem mniejszym niż za tydzień pracy. I w rezultacie nie dostał posady. Tak to wygląda w naszym kraju. I kogo tu winić? Pracodawca też otrze jak może prowadząc własną firmę. Jak żyjemy w głupim kraju to nie dziwota, że takie zachowania są praktykowane.

youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Z5DfHBO3Ba8#t=445s
Odpowiedz
kogo dziwić?
Skoro Państwo było stać na to, aby płacić ludziom za niepracowanie... to się przyzwyczaili.

Tak. Zgadzam się z załączonym filmikiem...ale o tym już wiesz :)
Odpowiedz
(05-15-2013, 12:27)mrowkarz24 napisał(a):  właśnie czyli co nikt nie pomoże ?

Wysłałem ci priv. nie dotarł ??
chyba ze myślałeś ze ktoś ci to zrobi za 10zl, jak tak to szukaj dalej :)
Odpowiedz
Moim zdaniem cena 200-500zł (zależy kto-co oferuje... Jeśli z własnym podkładem muzycznym, to może nawet 700-1000., ale znając życie, budżet pewnie <200zł.
Odpowiedz