>>Moja kolekcja filmików.<<
Witam. Dopiero nie dawno zauważyłem ten dział, więc moich filmików już się trochę nazbierało. Podam je w kolejności chronologicznej.

1. Solo stunterskie w GTA SA. Robione daaawano dawno temu. Jest to moja pierwsza produkcja, do której się przyłożyłem. Niestety i tak wyszło kiepsko.

2. Frag Movie w TF2. Niestety w tamtych czasach nie posiadałem jeszcze dobrej mychy, więc skille na nim ukazane nie są zajedwabiste.

3. Surf Tutorial. Może brak w nim takowych efektów, jednak w poradnikach chyba bardziej liczy się przejrzystość ;)

4. Coś dla fanów Borderlands'a.

5. Mój pierwszy filmik stunterski z GTA4.

6. Taki mały test umiejętności edycji w SV.

I to by było chyba na tyle. Nie są to moje wszystkie filmiki, ale wybrane jako najlepiej zmontowane. Proszę o ocenianie i komentowanie. Wytyczajcie jak najwięcej błędów ;) Z góry thx.
Jeżeli pomogłem - DAJ RUPUTA ;}

[Obrazek: fma.jpg]
Odpowiedz
4 póki co najlepsze, muzyka mi się podoba i sposób montażu, nie ma jakiś super szybkich akcji, po prostu się wyróżnia na tle innych tego typu produkcji :)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
A możesz powiedziec co ci się nie podoba w tych pierwszych trzech? Na następny raz będę wiedział więcej. Mi nie chodzi tylko o pochwalenie, ale o wytyczenie błędów i krytykowanie.

PS. A ty tomislater masz jakieś filmiki? Jestem ciekawy, bo nie widzę w tym dziale żadnych twoich. Pochwal sie panie administratorze ;p
Odpowiedz
Mam na swoim profilu YT z tym, że to taki zbiór nie posegregowanych po prostu mnóstwa filmików, czasami robionych po prostu dla siebie, żeby po prostu mieć i sobie przypomnieć jak to kiedyś było :)
Odpowiedz
Aha, a nie masz żadnego z takim odjechanym editem, czy coś w tym stylu? Chętnie bym zobaczył.
Odpowiedz
Nie mam takich filmów, a teraz nie robię bo mam mnóstwo innych obowiązków na głowie.
Odpowiedz
masz podmianke grafiki w gta ?? Mi sie podoba
o i widze ze w cs tez grasz :P
Odpowiedz
No też gram. Gram w to i owo ;P Jak masz CSS to możemy się zmierzyć ;) Tylko, że nie teraz bo mam nowego kompa w naprawie. Odnośnie grafiki w GTA to dobrze skonfigurowany ENB Series. Musiałbyś poczytać o tym, bo ja tego używałem daaaawno temu. Mogę powiedzieć, że to ENB strasznie podwyża wymagania GTA. Ja miałem ledwo 40fps.

EDIT: @tomislater - Spoko, tak się tylko pytałem z ciekawości.
Odpowiedz
Chciałbym wam zaprezentować mój najnowszy filmik, na którym to właśnie miałem tyle problemów:

Enjoy ;)
Jeżeli pomogłem - DAJ RUPUTA ;}

[Obrazek: fma.jpg]
Odpowiedz
Bardzo dobry stunt movie. 9+/10. Dlatego, że czasem przesadzałeś (minimalnie) z blurem. A powiesz może skąd wziąć te kwadraciki podskakujące? ;p
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości