Kupno kamery ...
Witam !, otóż nazbierałem trochę pieniędzy to jest 2000zł, chciałbym za tę kwotę kupić jakąś kamerę. Tutaj rodzi się pytanie : Jaką ? Zależy mi przede wszystkim na dobrej jakości wideo oraz opcji kręcenia w HD przy co najmniej 60 klatkach (to dość dobra baza pod slowmotion w twixstorze). To chyba wszystko, czekam na propozycje i pozdrawiam. :p
Odpowiedz
GoPro.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
No i to na tą z edycji 3 Ci starczy. Wejście na mikrofon ma, wyczynowa jest, podgląd Wi-fi wbudowany.
Ja też chcę GoPro.

Co najlepsze to to, że widziałem PIERWSZY RAZ tę kamerę w MediaMarkt w tym miesiącu. Pierwszy raz w ogóle w Polsce w sklepie. A nie jako opcję kupienia w internecie czy za granicą. Rany, żyjemy w tak zacofanym kraju że jasna cholera.
Odpowiedz
Bunch, to nie jest kwestia zacofania, tylko kasy. Nie jesteśmy rynkiem zbytu i tyle. A GoPro to jednak niszowy produkt.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Też zależy gdzie. W kurortach widziałem w zwykłych sklepach sportowych - różne edycje z różnym wyposażeniem. A u nas? Co? Na rynek? Wawel? Może na Zakrzówek? Wybacz... ;)
Odpowiedz
Dzięki za rade nic mi nie pozostaje jak kupno GoPro :). Jeszcze dodam od siebie ,że WSZYSTKIE sprzęty elektroniczne na dzień dzisiejszy zakupuje na allegro. Dlaczego ? a to dla tego , że na większości produktów można zaoszczędzić ok 10% ceny sklepowej (mediamarkt się chowa)poza tym większość sprzedawców jest uczciwa i rzetelna. ps do każdego zakupu dołączają gwarancje ..
Odpowiedz
Cytat:do każdego zakupu dołączają gwarancje
You, don't say?
Odpowiedz
Odświeżam bo uświadomiłem sobie ,że kamerą nie zrobię żadnego przyzwoitego zdjęcia (gopro w ogóle nie ma takiej funkcji) ... Poza tym wieczny fisheye może być irytujący. Jako ,że przez wakacje idę do pracy to przypłynie trochę kasy. Co powiecie na Canon 550D z jakimś obiektywem?
Odpowiedz
Wszystko zależy, do czego ma to służyć...
Bo Canon z dobrym obiektywem da na pewno lepszy obraz niż GoPro... ale lustrzanki nie przyczepisz do nart, nie zanurkujesz (no chyba, że kupisz specjalną obudowę za parę ciężkich $)...
GoPro robi zdjęcia. Ma funkcję TimeLaps. Ma kilka rodzajów kąta filmowania. Najwyższy model (black edition) jest rewelacyjny. Bawiłem się wersją silver (która ma trochę mniejszy przetwornik) i powiem, że na prawdę niezła zabawka...
Ale powtarzam - wszystko zależy, do czego...
Ja osobiście używam kamer. Dla mnie DSLR się nie sprawdza (no, może do kilku ujęć), GoPro... też nie (nie robię filmów sportowych...).
Odpowiedz
Nie mam zamiaru robić filmów sportowych, raczej dokumentowanie wyjazdów, od czasu do czasu teledysk, film krótkometrażowy coś w ten deseń .. Sesja zdjęciowa czego ni jak bym nie zrobił z GoPro. Musze przyznać ,że fps-y z Black Edition kuszą i to nieźle :].
Odpowiedz