zlot parkour/freerun (wideorelacja)

https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz
Bentee, taka dygresja mnie naszła. Powiedz, co to ty masz za fisheyea w tych swoich filmach? Bo jest "jakiś dziwny".
Odpowiedz
Zawodnicy super (na moje niewprawne oko), ale filmik jakiś taki... plastycznie dla mnie akurat nie przyjazny. Montaż OK, ale ogólna kolorystyka mi nie pasuje.
PS Bunch - czy dygresja może najść? Dygresję to możesz raczej zrobić, no nie?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Hmm a ja nawet nie wiem co to jest ta dygresja:O
Mój fish to tani cokin digital wide lens-043 , wkręcony na Samsunga hmx-h200 za pomocą pierścienia redukcyjnego co cholernie pokazują te czarne krawędzie które trzeba kadrować:(

Tobie EFIKS się nie podoba kolorystyka?? No trochę tam przegiąłem z tymi filtrami i jest tak plastikowo.
Canon eos 600d
Nikon d7200 

Odpowiedz
Czemu efix? Mnie akurat dygresje nachodzą dosyć często...
Bentee, dygresja to jest to, że pytam o jakiś tam obiektyw zamiast ocenić/rozmawiać o Twoim filmie.

No to musiałeś się naszukać tego konwertera odpowiedniego do tego. Pomierzyć itd.
Odpowiedz
Tak, nie podoba mi się kolorystyka, nie, że kolory nie takie (bo np. te wstawki gdzie obraz jest czarno biały z kolorowym elementem są OK, nie rażą są fajnym przerywnikiem) ale przebajerowałeś trochę. Za dużo cukru w cukrze.

Bunch, póki co (może ktoś tu jest po polonistyce?) wg mojej wiedzy nie ma w języku takie związku frazeologicznego. Można zrobić dygresję. Ale nie może ona Cię nachodzić. Chyba, że to takie oryginalne imię dla dziewczynki, podobnie jak np. Tradycja :) :) :)
No chyba, o co Cię mówiąc szczerze nie podejrzewam mamy do czynienia z sytuacją jak w tym kawale:
"Fama głosi, że używa pan słów, których znaczenia pan nie rozumie. Co pan na to? - Proszę powiedzieć tej famie, żeby pocałowała się w dupę i vice versa!"

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Cześć,

Bardzo podobają mi się twoje produkcje, niektóre efekty to naprawdę mnie zadziwiają.

Mógłbyś napisać jak zrobiłeś efekt ( 6:12)

Dzieki.
Odpowiedz
(05-09-2013, 23:21)polonia66 napisał(a):  Cześć,

Bardzo podobają mi się twoje produkcje, niektóre efekty to naprawdę mnie zadziwiają.

Mógłbyś napisać jak zrobiłeś efekt ( 6:12)

Dzieki.

No to jest zrobione za pomocą kluczowania ( efekt hroma keyer)
Znaczy się za jego pomocą jest wykluczowany czerwony kolor z ujęcia z koszulką.A pod tym ujęciem na ścieżce niżej podłożone było ujęcie które widać w tym napisie. Wszystko do tego odpowiednio animowane w event pan crop.
Canon eos 600d
Nikon d7200 

Odpowiedz
Dzieki za odpowiedz, czekam na kolejne produkcje.
Odpowiedz