King bruce lee karate mistrz[mój pierwszy film na YT] :)
Cześć zrobiłem filmik pod muzykę Piotra Fronczewskiego ,,Franek Kimono- King Bruce Lee karate mistrz" Jest to coś w rodzaju teledysku do do, którego użyłem ujęć z filmów Bruce Lee: ,,Wielki Szef",, Wściekła Pięść" ,,Droga Smoka" ,,Wejście Smoka" oraz scen z oryginalniej ,,Gry Śmierci" zamieszczonych w dokumencie ,,Bruce Lee droga wojownika".
Prosił bym o wasze opinie i uwagi :)

Odpowiedz
Kiedy ja ostatnio słyszałem tą piosenkę :)... W sumie nie wiem za bardzo co tu oceniać, ot zlepek filmowych scen z dobrą muzyczką w tle. Jedynie mogę cię zjechać za logo, brzydka czcionka i zbyt oczo*ebne kolory ;)
Odpowiedz
Łoł, piosenka mojej młodości! :) Wycinało się zdjęcia i plakaty z Bruce'm.
Sam film - szału nima, ale może być. Niemniej jestem przeciw profanacja pana Lee przez łączenie z tą piosenką :) Ze względów ideologicznych i sentymentalnych :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Dziękuje za trochę krytyki tego mi na pewno trzeba na początku :D Oczywiście logo mogę zmienić :) A co do mistrza Bruce'a to moge powiedzieć, że jestem jego wielkim fanem od dzieciaka. On mnie zainspirował do uprawiania sztuk walki :) Łącząc sceny z jego filmów pod muzykę, która została stworzona inspirowana jego osobą, chciałem oddać szacunek wielkiemu mistrzowi w humorystyczny sposób. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że piosenka nie oddaje tego co chciał przekazać Bruce :)
Odpowiedz
Jedyny plus, idealnie dopasowane sceny do muzyki ;) Ale też ze względów sentymentalnych i odrębności narodowej łączenie kozaczka ze wschodu z piosenką Fronczewskiego. No trochę nie bardzo ;)
Odpowiedz
(05-04-2013, 18:54)Cuma napisał(a):  ...kozaczka ze wschodu...

kozaczka? możesz rozwinąć tę myśl?
Bo nie bardzo łapię...
Odpowiedz
Motherfucker'a Mateusz.
Odpowiedz
Ręce precz od mistrza profani! :) Bruce jest bardziej wiecznie żywy niż Lenin!

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
niż Elvis... chociaż tutaj myślę, że idą "łeb w łeb"...
Co nie zmienia faktu, że nazwanie go "kozaczkiem", czy też "Motherfucker'em"... to trochę nietakt, bardzo, ale to bardzo delikatnie mówiąc.
Odpowiedz
Właśnie sobie wpisałem "wiecznie żywy" by zobaczyć z jakim nazwiskiem będzie więcej skojarzeń i wyskoczyła sama kupa z nazwą ostatniego filmu: https://www.google.pl/search?q=wiecznie+...52&bih=909
Odpowiedz