Czy można uzyskać tekst przestrzenny w SV8?
Dzień dobry
Przeczytalem kilka tekstów oraz oglądnąłem kilka tutoriali o tekście.
W niektórych tutorialach, na początku, zauważyłem tekst mający wyraźną wysokość, szerokość i grubość. Bardzo ladnie to wygląda podczas obracania tekstu.

Czy w SV8 można uzyskać głębokość oraz grubość tekstu.

Pozdrawiam
Kapital
Odpowiedz
Poprosiłbym o jakieś video z tą głębokością albo grubością, bo tak nie za bardzo wiem co chcesz uzyskać. Chodzi Ci o grubość czcionki?
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Chyba mu chodzi o tekst w 3D
Odpowiedz
@kapital777 Sądząc po twojej wypowiedzi (bezustanne powtarzanie słowa "tekst") powinieneś mieć około 11 lat.

A jeżeli chodzi o ten tekst, to wejdź tu. Tu masz wiele czcionek, napewno znajdziesz coś dla siebie.

EDIT: A po za tym ten tekst mógł być wyraźny z powodu wysokiej rozdzielczości ;P Nawet najlepsza czcionka w słabej jakości wygląda *******.
Odpowiedz
[Obrazek: 21519165.png]
O takie coś mu chodziło (chyba) oraz kapita777 został zaliczony do grupy tych osób które chcą super-pro-elo efektów z programu do montażu.
Odpowiedz
Jeżeli rzeczywiście o ten tekst mu chodziło, to TU jest świetny tutorial.
Odpowiedz
Tidzu .. właśnie o ten efekt mi chodziło.
Co trzeba mieć .. aby go mieć?

Pozdrawiam
Kapital
Tutaj jest fajny efekt
http://video.tiscali.it/canali/truveo/2946445217.html

Chciałbym wiedzieć, jak go otrzymać i co trzeba mieć:)

Pozdrawiam
Kapital
Odpowiedz
@kapital - W moim poście masz linka do tutoriala. W nim jest wszystko pięknie opisane krok po kroku.
Odpowiedz
Winged4Ever dziękuję za linka do tutoriala.
Oglądam , oglądam i w połowie zatrzymuje się.
Szukałem w innych miejscach, nie mogłem znaleźć.
W najbliższym czasie postaram się jednak zapoznać z nim.
Jednak jak do tej pory nie widziałem tam liter "bryłowych", tylko płaskie z cieniem.

Co Tidzu miał na myśli pisząc o programie do montażu?
Zielony jestem w tym temacie i nie wiem czy pisząc mi, co napisał, chciał powiedzieć, że zadaje pytania z granicy troglodytów videomontażu?

Ja chciałem tylko wiedzieć, czy można osiągnąć w SV 8 ten efekt i ewentualnie w jaki sposób.
Kim jestem, to wiem. Potwierdzam, że chciałbym zawsze być pięknym silnym zdrowym i bogatym a do tego szczęślliwym.:)

Pozdrawiam
Kapital
Odpowiedz
@Kapital - bo to oto chodzi. W celu zrobienia tekstu 3d musisz po prostu nakładać pod siebie kolejno warstwy. Sony Vegas to nie jest program do grafiki 3d. Jeżeli chcesz naprawdę napis 3d, musisz go stworzyć w programie typu Blender czy 3dMax.
Odpowiedz