Nie działa renderowanie
Witam,przez jakiś czas program działał poprawie ale przestał. Problem polega na tym że nie widzę żadnych opcji gdy naciskam "render as". Kończąc projekt klikam render as i wyskakuje białe okno bez opcji (nie mogę zmieniać ustawień), dodam że mogę na "ślepo" wcisnąć enter i coś się renderuje. Zrobiłem reinstala programu nie pomogło.

P.s w trybie awaryjnym widzę opcje renderowania, i program działa

Czy wie ktoś dlaczego tak się dzieje ?

System: windows 7 x64
Sony vegas pro 12 pełna wersja
Odpowiedz
Co masz na myśli pisząc pełna wersja?
Odpowiedz
Mam na myśli, że nie jest to trial.
Odpowiedz
A instalowałeś może coś ostatnio jakieś programy kodeki czy coś innego bo może system trzeba przeczyścić po prostu.
Odpowiedz
niczego w ostatnim czasie nie instalowalem oprócz jakich 2 gierek (ale to chyba nie powinno mieć wpływu). Poza tym w trybie awaryjnym wszystko działa.
Odpowiedz
up

naprawdę nikt nie ma pojęcia dlaczego tak się dzieje?
Odpowiedz
Jeżeli w trybie awaryjnym działa a normalnie nie, to znaczy, że przy starcie ładuje Ci się coś, co skutecznie zakłóca pracę systemu.
Gra jest programem jak każdy inny i może mieć wpływ. Być może jakiś dodatek, być może jakiś crack o ile używałeś wersji legalnej inaczej. Być może masz jakiś problem z .NET.
W każdym razie zacznij od analizy systemu a nie Vegasa w takim wypadku.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(05-02-2013, 12:28)efix napisał(a):  Jeżeli w trybie awaryjnym działa a normalnie nie, to znaczy, że przy starcie ładuje Ci się coś, co skutecznie zakłóca pracę systemu.
Gra jest programem jak każdy inny i może mieć wpływ. Być może jakiś dodatek, być może jakiś crack o ile używałeś wersji legalnej inaczej. Być może masz jakiś problem z .NET.
W każdym razie zacznij od analizy systemu a nie Vegasa w takim wypadku.

ok, problem rozwiązany swoją drogą dzięki za podpowiedź. Do rzeczy, problem sprawiały zbyt nowe ( o ile tak można powiedzieć) sterowniki od karty graficznej w moim laptopie . Powrót do poprzedniej wersji rozwiązał problem.

temat do zamknięcia.
Odpowiedz
Z ciekawości (podawajcie ludzie takie informacje, to się przydaje) - jaka karta graficzna i jakie sterowniki nie działały a jakie działają?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Intel® Hd graphics 4000

https://downloadcenter.intel.com/Detail_...5&lang=eng

Te sterowniki nie są kompatybilne z vegasem. A ja w celu naprawienia wgrałem po prostu starszą wersje sterowników.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości