Zareczyny - pomoc w Filmie Bialystok !
Witam,
Noszę się z zamiarem oświadczenia dziewczynie.
Pomyślalem sobie moze pojsc do kina - najpierw zrobic jakies takie intro (krótki filmik w kazdym razie) i dac obsludze aby puscila przed seansem i wtedy sie oswiadczyc.
Filmik moze 3minutowy - czy jest ktoś z Bialegostoku kto pomógłby mi w tym - osoba ta może to potraktowac jako wyzwanie, - nie musi byc to profesjonalne, tylko fajnie zrobione, jestem w stanie jakas niewielka kwote zaplacic tez za poswiecony czas.
Umieszczam ten post w kilku dzialach tego forum bo zalezy mi na czasie i chcialbym aby jak najwiecej osob przeczytalo, nie wiem ile osob tu z Bialegostoku jest
Bardzo Prosze sie odezwac tu lub gg
Pozdrawiam ;)
gg 1329802
Odpowiedz
Masz ustawione już kino, które będzie w stanie coś takiego dla Ciebie wykonać?
Pamiętajcie, że kino ma odpowiednią specyfikację, jak przygotować pliki video... dobrze mieć kogoś, kto z zwykłego materiału video zrobi odpowiedni format kinowy (przerobi na DCP).

Ps. Pomysł fajny :)
Odpowiedz
Hej, szczerze wydawalo mi sie ze przy obecnej technologi kino moze kazdy format odtworzyc, jesli sie tylko dobrze poprosi , a jak wspomnialem nie musi byc super profesjonalnie ;) ; jutro zapytam w kinie, ale slyszalem ze helios nie powinien robic problemow
Pozdrawiam
Odpowiedz
Taki motyw już widzieliśmy w Polsce. Jest na Wykopie, odnajdźcie sobie.

Odważny facet z Ciebie :) Pomóżcie mu :)
Odpowiedz
Faktycznie jest.. jednak ja wolałbym żeby to wyglądało trochę inaczej.
Czyli co do tego filmu pozostaje mi jedynie zgłosic się do profesjonalniej firmy, nie ma tu nikogo z moich okolic chętnego do pomocy?
Jeśli koś troszkę w tym siedzi, z pewnością nie zajęło by `to dużo czasu,
pozdrawiam
Odpowiedz
Wiesz... zależy jaki masz budżet. Nie każdemu się będzie opłacało podjechać zrobić materiał, ustalić co i jak... za kilka stów.

Kino masz umówione? Dowiedziałeś się, jakie są techniczne strony tej sprawy?
Jeśli tak, to jaki masz plan (scenariusz) tego filmu? Może to się będzie dało wykonać "na odległość"?

Im mniej wiadomo, tym mniej chętnych do pomocy :)
Odpowiedz