The Lake_Time-Lapse Italy
Zapraszam do komentowania:)
Odpowiedz
Muzyczka wpasowana idealnie. Super!
Odpowiedz
Super, szkoda że nie dłuższe no i szkoda, że bardziej "przyrodniczo" nie robiłeś. Oczywiście zalezy co tam kto lubi :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Bedzie i coś bardziej "przyrodniczo" mam teraz parę dni wolnego i jak pogoda pozwoli, to myślę się wybrać i trochę popstrykać. Te dwa pierwsze time lapsy to byl taki bardziej test, ale teraz myślę zrobić coś konkretniejszego;)
Odpowiedz
Ciekawi mnie ile Twój Canon już ma "nakłapane". Mój 40D przekroczył już 50tyś. Zobaczymy czy zakładane 100tyś przez producenta dla migawki to prawda.
Odpowiedz
Sam jestem ciekaw ile już naklepałem (dziś dołożyłem następne 5k, parę dni wolnego wiec grzechem by było nie "strzelać")
Nie mam jak sprawdzić przebieg, bo z tego co się orientuje to 60D tylko w serwisie, a nie uśmiecha mi się odsyłać puszki na parę dni, no chyba żeby się coś działo nie tak, to inna sprawa.
Ale jak na razie przez 2 lata intensywnego użytkowania brak jakichkolwiek problemów.
Ale coś mi się wydaje ze około 60k to juz nakłapałem, wiec jeszcze z rok i chyba będę musiał odwiedzić serwis :(
Odpowiedz
Świetne, brak zastrzeżeń :)
Odpowiedz
Bardzo fajne. Powiedz proszę coś więcej o sprzęcie który użyłeś. Aparat to rozumie że Canon 60D a jakie szkła i slider ? Co jeszcze użyłeś do tych fajnych ujęć ?

Z góry dzięki za bliższe informacje,
Wonski
Odpowiedz
wonski333 - nie trzeba być Sherlock'iem, żeby wejść na konto kolegi, i sprawdzić, co ostatnio pisał:
- http://sonyvegas.info/Temat-Slider-Timel...6#pid44806
na aukcji allegro, można doczytać, że aparat Canon 60d + obiektyw sigma 10-20 (dosyć ciężki) [cyt.allegro]
Odpowiedz
(05-08-2013, 0:10)mateuszszar napisał(a):  wonski333 - nie trzeba być Sherlock'iem, żeby wejść na konto kolegi, i sprawdzić, co ostatnio pisał:
- http://sonyvegas.info/Temat-Slider-Timel...6#pid44806
na aukcji allegro, można doczytać, że aparat Canon 60d + obiektyw sigma 10-20 (dosyć ciężki) [cyt.allegro]
no i wszystko jasne ;)
Odpowiedz