Coś takiego
Siemka, chciałbym uzyśkać taki oto efekt jaki jest w tym filmie:

Jak jest napis w 8 sekundzie to idzie takie światło w napisie. Jak to mogę zrobić?

P.S. Wiem, że to powinno być w efekty ale nie mogę tam napisać.
Odpowiedz
np. podwójny napis, jeden nad drugim (ten grubszy z nałożoną przemieszczającą się maską + keyframe).
Odpowiedz
@UP:
A mógłbyś mi to dokładniej opisać? :) Chodzi mi tylko o samo światło. Bez tego drugiego napisu większego.
Odpowiedz
Xanitus, musisz niestety się bardziej wysilić i zapoznać z podstawami programu. mateuszszar podał przykład jak to wykonać w miarę prosty sposób
Odpowiedz
Zrobiłem i mi wyszło ale nie ma takiego efektu jak jest na tym filmie, dlatego chciałem lepiej się dowiedzieć. Ale dobra powiedzmy, że to zostaje.

Jeszcze jedno pytanko zrobiłem napis, w którym jest textura, opcja Multiply(Mask) ale chciałbym jeszcze ten napis dać w 3D i moje pytanie jak to zrobić, aby była Textura w napisie i zarazem napis w 3D?
Odpowiedz
Masz od kilku lat język angielski w szkole, więc przeczytaj jeszcze raz tytuł filmu: "FREE Sony Vegas Pro 11-12 project Professional Text Shine Effects - Download Now". Dlaczego więc nie ściągniesz projekt z linku podanego w opisie i nie zobaczysz samemu jak to jest zrobione? Kiedy ściągniesz, zobaczysz, będziesz miał wątpliwości, to wtedy pytaj.

(04-28-2013, 13:54)Xanitus napisał(a):  Jeszcze jedno pytanko zrobiłem napis, w którym jest textura, opcja Multiply(Mask) ale chciałbym jeszcze ten napis dać w 3D i moje pytanie jak to zrobić, aby była Textura w napisie i zarazem napis w 3D?

Napisy 3D uzyskasz przy pomocy wtyczki np. BCC EXTRUDED TEXT.
Odpowiedz
(04-28-2013, 18:13)Pinto napisał(a):  Masz od kilku lat język angielski w szkole, więc przeczytaj jeszcze raz tytuł filmu: "FREE Sony Vegas Pro 11-12 project Professional Text Shine Effects - Download Now". Dlaczego więc nie ściągniesz projekt z linku podanego w opisie i nie zobaczysz samemu jak to jest zrobione? Kiedy ściągniesz, zobaczysz, będziesz miał wątpliwości, to wtedy pytaj.

Dobre pytanie. Po pierwsze angielski znam ale bez spiny. Pytam się, bo jak patrzyłem to ten gościu robi tak, że ścieżka z napisem jest na Multiply (Mask) i pod tym jest plik Sony Color Gradient 23. Próbując samemu to zrobić (skopiowałem ten plik i wkleiłem do mojego) to mi wyszło, że napis pojawiał się tylko wtedy jak szło to "światło". Może powinienem inaczej zadać pytanie, więc sorki. Ogólnie ten gościu to za wysoki próg jak dla mnie :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości