SVP 12 - Wrzucony filmik jest uszkodzony
Witam. Moje filmiki nagrywam Hauppague HD PVR 2 (Na konsoli xbox360) lecz to mniej istotne, temat został założony w prośbie o pomoc. Gdy wrzucam filmik do SVP po załadowaniu się jego połowa jest uszkodzona. Pewna cześć jest normalna, wszystko leci lecz nagle jest moment kiedy obraz znika, pojawia się zielony obraz który jest uszkodzony, natomiast z dźwiękiem jest wszystko ok. Lecz co mi po filmiku gdy nie ma w nim obrazu. Gdy ten film otwieram bez żadnej obróbki i renderu np. w WMP jest z nim wszystko ok, cały filmik działa i nie jest uszkodzony, tak samo jest gdy otworzę go w innym programie do obróbki (niestety nie pozwala mi on na taką obróbkę jakiej bym potrzebował).
Nie wiem jak rozwiązać ten problem a jest duże 'parcie' na obrobienie tego filmiku i wstawienie go na yt.

Proszę o pomoc! Pozdrawiam.

Screen z uszkodzonego filmiku:
[Obrazek: zmyv0i.jpg]

Jeden z moich filmików:
Odpowiedz
Jeżeli masz włączoną akcelerację GPU, to spróbuj ją wyłączyć i zobacz jakie efekty
Odpowiedz
Jeszcze trochę 'raczkuje' w Vegasie dlatego możesz mi powiedzieć gdzie to się wyłącza ? :)
Odpowiedz