2 sprawy dotyczące edycji wideo w Vegasie
Witam, mam 2 pytanie odnośnie edycji

1.Czy jest możliwość wykonania takiego przejścia (?)

Chodzi mi tu o 2:49 czy 3:49 .

2. Czy da radę zrobić stopniowe spowalnianie, że nie od razu spowolnienie, tylko się tak powoli spowalnia.

Myślę, że pomożecie. Dzięki z góry
Odpowiedz
Ad 1 - tak - musisz mieć od kilkunastu do kilkudziestu kamer lub aparatów ustawionych na "trasie ruchu"

i odpowiednio montując materiał otrzymujesz ten efekt

Ad 2 - polecam poszukać w manualu informacji na temat krzywych a zwłaszcza velocity
Odpowiedz
Ale zobacz, że tą są takie trochę inne przejścia. Jest bardziej, hmm... . No jest inne ;)
Odpowiedz
Nie, nie jest inne.
Odpowiedz
Mnie zaczynają bardzo dziwić pewne posty ostatnio.
Ludzie pytają "Jak zrobić Avatara" na swoim sprzęcie.

Cytat:Witam, mam 2 pytanie odnośnie edycji
Dam sobie głowę uciąć, że w tym wypadku autor przypuszczał, iż da się to uzyskać cyfrowo, efektem w programie...
Odpowiedz
(04-27-2013, 15:04)Bunch napisał(a):  Dam sobie głowę uciąć, że w tym wypadku autor przypuszczał, iż da się to uzyskać cyfrowo, efektem w programie...
Na dodatek jednym przyciskiem.
Odpowiedz
I jeszcze ten tytuł tematu:

Cytat: sprawy dotyczące edycji wideo w Vegasie
Odpowiedz
Niestety nie ma nic o wyśmiewaniu użytkowników w regulaminie. Oczywiście Wy zaczynaliście pracę z takimi programami mając 100% wiedzę na ten temat. Szkoda, że jest co raz mniej ludzi którzy chcą pomóc, wytłumaczyć, większość chce podpierdalać i wyśmiewać. Dzięki za pomoc ;)
Odpowiedz
Dostałeś odpowiedź w drugim poście, czego jeszcze potrzebujesz do zrozumienia tematu?
Odpowiedz
Nikt tutaj nie pisze, że nie rozumiem. Chodziło mi , że ten film dodany przeze mnie, jest płynniejszy (to przejscie) niż kolegi wyżej.
Odpowiedz