LAI by MrvN
Po 4 miesiącach ciężkiej pracy, walki z problemami, ze sprzetem i ze sobą udało mi się ukończyć moje dzieło. Myślę żę uczyniłem duże postępy w stosunku do poprzednich klipów. Efekt końcowy nie satysfakcjonuje mnie w pełni ale myślę że wam się spodoba.
Pozdrawiam!

Odpowiedz
O kurczę, nawet mi się podoba. A nie spodziewałem się tego. Ciekawy filmik, fajny montaż. W końcu ktoś pomyślał i o dźwiękach w filmie. Natomiast szkoda tyle czasu na robienie filmu o tak słabej grze :)
Odpowiedz
Udałoby mi się skończyć klip znacznie wcześniej ale jak na złośc miałem pełno problemów sprzętowcyh, o programowych juz nie wspominając. Za namową użytkownika "mateuszszar" popracowałem nad dźwiękiem i zlikwidowałem wszystkie przestery.
Odpowiedz
widać, że nauka nie idzie w las... warto przysiąść czasami dłużej, żeby coś dopieścić.
Odpowiedz
Mam pytanie jedno, efekt przelatującej kuli obok kamery robiłeś w after effect ? czy to opcja w powtórce CS'a ?
Odpowiedz
(05-07-2013, 22:06)szustak07 napisał(a):  Mam pytanie jedno, efekt przelatującej kuli obok kamery robiłeś w after effect ? czy to opcja w powtórce CS'a ?
W adobe after effect. W CS'ie nie widać kul są tylko łuski i dodatku słabej jakości.
Pozdro!
Odpowiedz
Dla porównania klip z samymi efektami dźwiękowymi.
Trochę się napracowałem przy tym.
Więcej informacji pod filmem.

Odpowiedz
Powiem ci szczerze, jako fan różnego typu fragsów z 1.6 i GO moge oznajmić ,że nie zrobiłeś niczego nadzwyczajnego .. Przede wszystkim za mało campath-ów a jeśli już jakikolwiek jest to nie dopracowany. A po drugie nie rozumie po co dodawałeś łuski i różnego rodzaju efekty specjalnie, to psuje cały urok counter-strike-a.
Odpowiedz
(05-18-2013, 23:23)m20 napisał(a):  Powiem ci szczerze, jako fan różnego typu fragsów z 1.6 i GO moge oznajmić ,że nie zrobiłeś niczego nadzwyczajnego .. Przede wszystkim za mało campath-ów a jeśli już jakikolwiek jest to nie dopracowany. A po drugie nie rozumie po co dodawałeś łuski i różnego rodzaju efekty specjalnie, to psuje cały urok counter-strike-a.
Campath-ów? Co masz na myśli?
A co do efektów - kwestia gustu. Edycja filmu pod tym względem to próba zmiany w jakimś stopniu tego jak go nazwałeś "uroku" gry który każdy może poczuć grając w ten tytuł.
Pozdrawiam!
Odpowiedz
campath to inaczej cinematis, przynajmniej tego określenia używa się w 1.6 nie wiem jak jest z sourcem :p
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości