Bardzo ważne
Zlece obrobienie i montaż filmiku Harlem Shake który potrzebuje jako pamiątke dla klas maturalnych. Chcę żeby wszystko było ładnie zrobione dlatego proszę Was o pomoc.
Zrobienie takiego filmiku zajmie profesjonalistom około 15 minut a ja się nad tym męcze od dobrych dwóch godzin i nic z tego.
Przesyłam trzy kawałki filmów które trzeba ze sobą połączyć, oraz podłożyć pod to muzyke harlem shake. Więcej szczegółów wysyłam na maila, gg, priv czy jak tam kto woli.

Płacę od 50zł za zrobienie tego filmiku, jeśli ktoś boi się zostać oszukanym może zrobić aukcję na allegro którą odrazu kupię. Płatność do 10 minut po wstępnym obejrzeniu klipu i wprowadzeniu ewentualnych zmian.

PS. W przypadku wystawienia aukcji na allegro zwracam koszt kaucji i wystawienia.
Odpowiedz
Jakieś szczegóły by się przydały... żeby ewentualne zainteresowane osoby mogły się przymierzyć... tzn.:
- z jakiego miasta jesteś?
- czy materiał jest nagrany czy zdjęcia mają być zrobione?
- jeśli jest nagrany, to przydała by się jakaś próbka oraz opis... parametry, wymagania co do jakości...
- nie znam tematyki "harlem shake", ale wiem o istnieniu takich wygłupów... czy to ma być coś tylko co przypomina? czy jakaś konkretna koncepcja (scenariusz lub jakiś szablon...).

Tak będzie Ci łatwiej znaleźć wykonawcę ;)
Odpowiedz
Materiały hostuje na serwer bo ważą 50mb :) całość ma trwać koło minuty, filmik jest nagrany w dwóch klipach, wystarczy je połączyć i podłożyć muzkę. 720p jakości w zupełności wystarczy :)
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem, w czym masz problem...

Przeglądnąłem jeden przykład, i nie wiem, co o tym sądzić... trochę taki dziwny humor... powiedziałbym MontyPython'owski... ale nie ważne.

Wrzucasz materiał na dwa tracki (można na jeden, ale żeby mieć kontrolę i porządek, to lepiej na dwa).
Pierwszy track - materiał w którym "wszyscy normalni" ;)
Drugi track - te wygłupy.

Teraz jak podłożysz muzykę (z tego, co się orientuję, to jest jeden i ten sam kawałek...)...
W ustalonym miejscu, tniesz ścieżkę w której "wszyscy normalni", i ustawiasz na drugim tracku start klipu z wariactwem.

Później wystarczy poprzeplatać wg uznania (spokojne i wariackie sceny).

Ps.
- pamiętaj o odpowiednim ustawieniu projektu (żeby podgląd działał optymalnie, oraz żeby nie mieć problemów przy renderowaniu);
- renderuj zgodnie z ustawieniami projektu (plikami wsadowymi).
- jeśli odgórnie zakładasz, że materiał wyjściowy ma być 720p, to sprawdź, czy nie będzie jakiegoś konfliktu przy przeliczaniu (jaki jest materiał wsadowy - czy ma przeplot).
- myślę, że w pół godziny dasz radę. ;) na dodatek za free ;)
Odpowiedz
Z tego co ja widziałem to "harlem shake" trwa 30-31 sekund :) Myślę, że powinienem być w stanie to wykonać bez problemu. Pieniędzy jak coś za to nie chcę pisz: rozkminatv@gmail.com
Odpowiedz
Ja byłem na ostatnim planowanym Harlem Shake'u w Krakowie. Ponad 2 tysiące osób zadeklarowało przybycie na Facebooku.

Oto moja relacja:

Odpowiedz
(04-21-2013, 1:31)Bunch napisał(a):  Ja byłem na ostatnim planowanym Harlem Shake'u w Krakowie. Ponad 2 tysiące osób zadeklarowało przybycie na Facebooku.

Oto moja relacja:

Jakiej firmy masz ten obiektyw 10mm i za ile go kupiles
Odpowiedz
A skąd wiesz, że to 10mm? To jest 8mm dokładnie. Obiektyw firmy Sigma. Rybie oko.
Udało mi się ubić rewelacyjny interes bo kupiłem jako używany, z gwarancją a jego stan był I-DE-AL-NY. Nówka po prostu. A zapłaciłem chyba jakieś 800 złotych tylko za niego. Bo normalnie chodzi po mniej niż 1200 PLN. Fajna zabawa z nim, ale nie zrobiłem nim jeszcze ani jednego ostrego zdjęcia. Do filmowania w złych warunkach oświetleniowych jest koszmarny, wszędzie mydło i nieostry.
Co ciekawe, jak do zdjęć użyjesz lampy błyskowej to otrzymujesz zdjęcie, które wygląda tak:

[Obrazek: dmcDkyx.png]

Lampa błyskowa strzela w jedno miejsce a z racji, że obiektyw zbiera dużo to boki wyglądają na ciemne.
Ot, taka dygresja.
Odpowiedz
To w naturalny sposób otrzymujesz to, co ludzie później nakładają pluginami w programach (winieta).
Jeśli Twój obiektyw nie ostrzy, to zastanów się ponownie, czy faktycznie "ubiłeś interes".

Ja podobny interes zrobiłem kupując jeszcze wtedy działającą prawie normalnie - też sigmę, ale 28-200. Chodzi dość ciężko, i ostatnio blokuje się przy nieskończoności (autofocus).
Mam zamiar oddać do serwisu w KRK, ale póki co jakoś mi nie po drodze, a i z tym problemem sobie radzę.

Wczorajsze zdjęcie (czereśnia, która zakwitła w jeden dzień... dzisiaj cała jest obsypana na biało)

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Ostrzy, ale trudno jest wyostrzyć.
Różnica w mydełku jest minimalna. Ciężko wyostrzyć, nawet jak się ostrzy na przybliżeniu, bo obraz jest strasznie na nim rozmyty, nieczytelny.

No to wraz z tym obiektywem kupiłem "filmowy" obiektyw. Canona 50mm 1.8.
Ale sprzedawca zataił fakt, że pierścień ostrości się troszkę zacinał w pewnym miejscu. Ciężej chodził. Zresztą... nawet chyba tutaj go sprzedawałem na forum (był temat). Ale kupiłem go tanio bo za 200 złotych tylko :D A sprzedałem z zyskiem :) Oczywiście na nowo opisałem wszystkie jego wady.
Więc widziały gały co brały.

Muszę sobie z powrotem taki kupić bo kurdę "źle mi z tym, że go nie mam".
Pozostaje mi wszystko filmować Sigmą 18-200, 3,5

Zdjęcie Mateusz ładne.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości