Intro, pomocy!
Potrzebuje pomocy!
Mam gotowe wideo do intro, ale ciezko nawet z jakimis poradnikami skleic wszystko, dodac etc.
1) Dodatek do czcionki (cos jakby slonce w rogu napisu) + przemieszczenie sie napisu z lewej do prawej w takim tempie jakim ja chce + pozostanie napisu w gornym prawym rogu do konca intra (ze zmniejszoną czcionka)
2) Efekt podczas intra (trzesacy sie obraz lub napisow lub tego i tego)
3) Dzwiek (jak dodac dzwiek w odpowiednich momentach, np. jak wchodzi napis to jebniecie lub swist przy wychodzeniu napisu)
4) przejscie z intra w filmik ktory dodam + wyjscie z filmiku na koncowe napisy

Czy ktos moze mi wytlumaczyc indywidualnie lub pomoc to zrobic?
Odpowiedz
1. Grafika słońca nałożona w odpowiednim miejscu z usuniętym tłem, track motion lub event pan/crop lub przycisk Animate w ustawieniach tekstu i manipulacja położeniem.
2. To co wyżej lub wtyczka Vegas Quake (lub jeszcze jakaś inna, nie pamiętam nazwy)
3. Hmm... no musisz mieć ten dźwięk i wrzucić go na tracka w odpowiednim miejscu :P
4. Poważnie?
Odpowiedz
tzn. nie chodzi mi dokladnie o SLONCE, ale o taki hm... "promyk" = D
Odpowiedz
Spróbuj efektem Lens Flare.
Odpowiedz
Probuje dodac EFEKT i nic nie widac ;/
Odpowiedz
albo "Light Rays"

A jak dodajesz?
Inne efekty Ci działają?
Może trzeba coś ustawić?
A może masz włączoną opcję "Split screen view" w opcji "FX Bypassed" na całym ekranie, lub odptaszkowany efekt?
Ani screen'a, ani dokładnego opisu... a na forum wróżek brak...
Odpowiedz
http://www.tinypic.pl/6shzshsbnju9
Odpowiedz
Widzę, że masz nałożone co najmniej dwie flary...
Moim zdaniem, nie potrzebujesz flary, tylko light rays (promienie).
Odpowiedz
Masz racje! tera tylko wybrac odpowiedni, jesli takowego nie bedzie to mozna sciagnac efekt jakis z internetu i dodac?? (z napisami powoli sobie radze, tworze sciezki teskstowe i jakos robie powoli...). Dzis zapewne nie, ale jutro sie tutaj odezwe i bede Was prosil o dalsza pomoc. Poki co porobie z tymi tekstami + poprobuje tych light rays i zobaczymy jak to wyjdzie!

##EDIT
1)Albo jednak spytam co do tego swiatelka. Chcialbym, zeby ono bylo w lewym gornym rogu tekstu TYLKO i zeby za tym szlo. Jak to ustawic? bo tu sa takie ktore rozswietlaja chyba caly tekst.
2)Animacje do tekstow sa ograniczone? mozna sciagnac i wkleic?
Odpowiedz
sciagnalem sobie newblue fx i zainstalowale i mam jakies tam cracki (.dll) gdize to wrzucic??

##Edit
Dziala, ale jest napis "NEWBLUEFX" mozna go jakos usunac z efektu??
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości