Opcja w Vegasie
Ja mam inne pytanko - szukam opcji która jest w adobe premiere cs6 i jest bardzo przydatna a nie mogę jej odnaleźć w vegasie. Gdy składam film w premiere i zaczyna znacznie haczyć podgląd to wciskam ENTER przelatuje szybko pasek renderowania i na górnej belce pokazuje się pasek zielony że będzie chodził płynnie podgląd i tak jest , śmiga aż miło. Gdu wrzucam kolejne filmy na linię montażu po pewnym czasie znów wciskam eneter i po raz kolejny szybko coś tam wyrenderuje i dalej zasuwa. Nie mogę takiej opcji poszukać w sony vegas. Gdy zaczyna przycinać podgląd, nie wiem co wcisnąć by się w jakiś sposób zbuforował - wyrenderował by zaczął znów płynnie działać.
Odpowiedz
Prerendering ( wstępne renderowanie na hdd), oraz bufor ram render ( wstępny rendering do pamięci operacyjnej - zależy od ilosci pamięci która my przypisaną w ustawieniach programu).
Tak. Jest w vegasie
Odpowiedz
posiadam 16 gb pamieci, czy te opcje zmienia sie tam gdzie wskazuje ilość pamięci ram ? I czy to znacznie przyśpieszy działanie programu ? tzn. podglądu ?

oraz co daje funkcja proxy ?
Odpowiedz
nie łatwiej sprawdzić? tylko pytać na forum?
Czasami mam wrażenie, że dyskusja na forum to teoretyzowanie niczym wykład...
Odpal program, zmień, sprawdź - będziesz wiedział od razu.

"przyspieszy działanie programu"? Przecież nie mówimy o przyspieszaniu, tylko o płynnym podglądzie.
Od przyspieszania jest procesor - to od jego wydajności zależy, jak będzie program pracował (pomijam problemy z wolnymi dyskami, czy z dopaleniem GPU... bo o czym innym piszemy).

"czy te opcje zmienia się tam gdzie wskazuje ilość pamięci ram?"

A nie można całym zdaniem, przepisać nazwę tak trudno?
O przeczytaniu informacji na ten temat w pliku pomocy [F1] - nie wspomnę...

Poza tym wszystkim wpierdzieliłeś się w nie swój temat, o zupełnie innej sprawie, za co pewnie wylądujemy w koszu. Więc nie ma co pisać, bo i tak nikt później nie skorzysta.
Odpowiedz
Dynamic Ram Preview - im więcej tam wpiszesz RAMu tym DŁUŻEJ będziesz mógł buforować
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości