Przypinanie notek w Vegasie
Mogę sobie "przypinać notatki" w jakiś sposób do klipów?

Na przykład aby na timeline przykleić do jednego eventu tekst "pokaż ten klip jeżeli będzie o to pytał, ujęcie jest nieostre i nie mogłem nic z niego wyciągnąć".

Tak aby już w trakcie montażu móc się na pewne rzeczy przygotować a nie potem jak cały montaż skończony, wszystkie rzeczy ODSZUKIWAĆ ponownie. Montuję jakiś klip. Natrudzę się, zmontuję go. Ale nie spodoba się on osobie dla której go montuję. Będzie ona mi wmawiać, że były lepsze ujęcia albo że było kręcone dużo ujęć więc powinienem wybrać lepsze. Ale wgląd na klipy mam ja i wiem które klipy są do wyrzucenia przez np. brak ostrości albo zbyt duże trzęsienie ekranem.
Chciałbym sobie takie klipy jakoś oznaczyć w programie (a nie podpisać na dysku). Da się tak?

Nie można w programie w jakiś sposób "przypiąć sobie notki do eventu"?
Wiem, że z taką notką da się wyrenderować jako marker, potem jak taki klip będziemy edytować to będzie małe pole właśnie z tekstem. Na pewno wiecie o co mi chodzi. Ale czy już w projekcie, "tak dla nas samych" się da coś takiego zrobić?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Event nie, media tak. Możesz otagować, dopisać komentarz itp. Wszystko w oknie project media po zmianie widoku na Details.
Chyba, że o czymś nie wiem.
Ale możesz skorzystać z Vegasaura http://vegasaur.com/bookmarks, może to jest to, czego potrzebujesz.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
A to jest nowa opcja Vegasa 12, nie?
Czy 11 też to ma? Od której wersji istnieją tagi? Tak z ciekawości.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości