Czy mogę sobie wydłużyć?
Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje opcja customizacji przycisków w Vegasie, na zasadzie Drag&Drop. Chciałbym sobie suwak prędkości dać w inne miejsce. Aby był dłuższy. Swoją drogą to głupota, że domyślnie nie jest w tym miejscu. Przecież i tak jest tam pusto.
Przecież tutaj liczy się przestrzeń a znajduje się on na bardzo krótkiej domyślnie.

Przesunąć z lewej na środek, o tak:
[Obrazek: 299ad6f84645476d93f9efc.png]
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Wydłużyć sobie możesz Bunch ;), natomiast przenosić możesz tylko rzeczy "z kropeczkami"

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Chciałbym aby po PRZENIESIENIU, linia efektu mi się WYDŁUŻYŁA (tak jak na fotomontażu wyżej).
Dlaczego akurat to nie ma kropeczek? Może kolejna rzecz do zgłoszenia Sony?
Odpowiedz
Ponieważ jesteś prawdopodobnie jedyną osobą której to spędza sen z powiek...

Odpowiedz
Prawdopodobnie tylko jedna osoba ma oczy.
Odpowiedz
Ale w dalszym ciągu jest jedna... Życie...

Odpowiedz
A możesz nam zdradzić cóż takiego daje wydłużenie tego paska?
Osobiście nie pamiętam, żebym go dotykał przez ostatnie kilka lat...
Odpowiedz
Lord Farquad też miał ten problem :) :) :)

Odpowiedz
Parę razy dziennie dostaje maila z propozycją, gdzie się zgłosić, żeby sobie wydłużyć. Zwykle filtry wrzucają to do spamu, ale teraz widzę - zupełnie niepotrzebnie! Mogę podesłać parę namiarów. Jeśli to tylko komuś życie umili - nie ma problemu! :D
Odpowiedz
Pytanie było "czy mogę" a nie "czym mogę", lamp.art.

Do tego będzie mi potrzebne, że sprawniej będę mógł przewijać materiał. Jak pasek jest krótki to małe ruchy myszki przesuwają o większe wartości. A mi, jak pewnie wiesz, materiały z GoPro na nowym kompie się ścinają przy przewijaniu. A muszę przewijać bo to taki typ filmu, że mam patrzyć i wyłapać coś. I jak za wiele przesunę to klip zacyzna ścinać, potem jak puszczę suwak to mijają 4 sekundy zanim wróci do normalnego odtwarzania. Więc coś go czka wtedy przy klipach od Go Pro. Jakbym miał ten pasek dłuższy to bym mógł precyzyjniej przyspieszać o mniejsze, dokładniejsze odległości. Nie wkraczałbym tak często na prędkość przy której klipy zaczynają mi już płynnie nie chodzić. Rozchodzi się cały czas o to GoPro.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości