Solowy Drift elegy By ZiomiX
Odpowiedz
0:10 - Radzę nie nakładać drugiej warstwy, tylko użyć Motion Blur'a.
Po za tym nie używaj CamHack'a bo to syf. Nie da się nim nakręcić płynnych ujęć, które uczyniły by filmik "sweetowym". Ostatnio widziałem taki fajny programik, który można było w pewnym stopniu zaprogramować, i robił płynne łuki itp. Niestety nazwy nie pamiętam, ale na wszelki wypadek obczaj FreePlay.
Odnośnie driftu... nie mam cię czego zahaczyć ;) Po prostu nice ;p
Podsumowując dobrze driftujesz, tylko powinieneś używać innego programu do kontrolowania kamery.
No i to tyle.
Odpowiedz
Dzieki za komentarz postaram sobie wziąsc do serca :D aha Przydaly by sie na tej stronie jakies tutki do adobe after effect
Odpowiedz
No tez prawda. Najlepiej jak zaczynać od podstaw, bo strasznie chciałbym się nauczyć obsługiwać tą maszynę ;0 Kiedyś się uczyłem, ale nic z tego nie wyszło.
Odpowiedz
Cytat:Przydaly by sie na tej stronie jakies tutki do adobe after effect
Mogę stworzyć dział dla tego programu, lecz sam w nim po prostu nie działam, więc ja bym w tym dziale miał dość mamy wkład :) No chyba, że ktoś czuje się na siłach i chciałby coś publikować to jestem jak najbardziej za.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
No chyba na forum musi być ktoś, kto sie umie tym obsługiwać. Ostatnio przeglądając "Nasze filmy" znalazłem, że ktoś miał właśnie fajne intro wykonane w AAE. Tylko nie pamiętam kto to był.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości