płynne przyspieszanie :)
mam takie pytanie, jak przyspieszyć klip tak, aby wszystko było płynne? bo kiedy poprostu kliknę ctrl i zwężę klip owszem, przyspieszy się ale wygląda to trochę jakby program pokazywał co 10 klatkę. dało by się tak zrobić,żeby hm, program pokazał wszystkie klatki ale szybciej ?
Odpowiedz
Da się. Zwiększyć klatkaż w ustawieniach projektu. Ile chcesz zrobić? Bo standard w Polsce to system PAL (25klatek na sekundę progresywnie wyświetlanych, lub 50 - z przeplotem; ewentualnie przy rozdzielczości 720p standardem jest 50klatek progresywnych, bo przy 1080 - 50 półklatek - czyli 25 wyświetlanych z przeplotem).

Można oczywiście wpierdzielić 200FPS... Ale kto i na czym to będzie oglądał? Nie mów tylko, że na youtube... ;)
Odpowiedz
No wlasnie glownie yt ;p chociaz tak do konca nie wiem jeszcze co z tym zrobie.. a nie utrace przy tym jakos bardzo jakosci ? mam kamerke 720 p ktora kreci 60 fps i mialem nadzieje ze wykorzystam w pelni jej mozliwosci :D
Odpowiedz
YT nie obsługuje więcej niż 30 klatek progresywnych. Witryna zawsze przelicza materiał po swojemu, więc tak czy siak będzie spadek jakości. Przeczytaj to: http://support.google.com/youtube/bin/an...&ctx=topic Ładnie wyjaśnione co jak ustawić, żeby spadek jakości był jak najmniejszy.
Odpowiedz
Nie jestem pewien, czy ci chodzi o efekt MOTION BLUR? Tzn. żeby trochę rozmazać przyspieszony film.
Odpowiedz
nie do końca. to jest troche zbyt widoczne żeby rozmazać, po utworzeniu klipu odtwarza mi jakby co drugą sekundę, dzwiek jest za to normalny :p
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości