Jakich efektów użyć
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem nowym użtkownikiem Sony Vegasa i nie zabardzo orientuję się jakich efektów użyć do poprawy jakości vloga. Jeśli znalazłby się ktoś chętny do napisania co i jak to z góry dziękuję.
Odpowiedz
Efekty nie mają wpływu na jakość, co najwyżej na jej obniżenie, jak ich bez sensu użyjesz. Może najpierw pokaż to, co masz teraz i opisz co Ci nie pasuje i co chciałbyś osiągnąć.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Podobne do tych, tle iż bez green screena. Tutaj jest poprawa kontratu i ulepszone kolory.

Tutaj jest mój vlog w 480p, tak więc on nie powala.
Odpowiedz
Podstawą dobrego obrazu nie są jakieś efekty, podbijanie kontrastu czy jakieś profile kolorystyczne tylko światło. Zobacz jak jest oświetlony blog który dałeś za wzór a jak Twój. To jest 99% sukcesu. Zainwestuj w przynajmniej dwie żarówy z parasolką, poczytaj jak je ustawić i zobaczysz różnicę.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
- pierwsza połowa tego vloga powinna być dla ciebie wystarczająco pomocna ;)

Tak w ogóle patrząc na twój filmik już na starcie mogę ci doradzić, żebyś po swojej lewej stronie postawił sobie jakąś blendę (możesz na prawdę tanim kosztem zrobić ją samemu). I zrób coś z tą gitarą. Nawet jeśli ma to być element kompozycji, to niechże będzie widoczna cała, a nie ucięta z boku i góry :)
Odpowiedz